Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok! Ti mire gondoltok...

Lányok! Ti mire gondoltok akkor, amikor megláttok egy cingár 50 kilós huszonéves fiút az utcán?

Figyelt kérdés

Lenézitek? Esetleg viszolyogtok tőle? Vagy ha arcra helyes, akkor elmormoltok egy "milyen jó pasi lehetne +30 kilóval"? Esetleg legbelül bevillan, hogy esetleg beteg vagy szegénynek nincs pénze normálisan étkezni?

Vagy - és gondolom ez a legvalószínűbb - egyszerűen lesza***tok őt.


Mindezt azért kérdezem, mert voltak már fiatalabb lányok, akik rám-rám pillantgattak, voltak akik pedig levegőnek néztek és volt olyan lány is aki zavartan viselkedett a közelemben. Amúgy barátnőm sose volt, de soha nem is kezdeményeztem és ismerkedtem.

Ne kifejezetten párkapcsolati szemszögből közelítsétek meg a kérdésemet! Köszi.



2019. jún. 28. 23:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nem ismerkedési céllal írom, mert van párom (ő is ilyen), de nekem ez a zsánerem.
2019. jún. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Ez függ attól mennyire látszik hogy ennyi kiló. Amugy nekem az a 80kg sok de lehet én vagyok elcseszve.😀 Én jobban szeretem a vékony fiúkat. Nem úgy értem h izom nélküli, legyen izom persze de ne túl sok. De válasz a kérdésedre: Én lehet megnézném de csak azért mert nem mindennapi ilyet làtni. Ennyi, nem kell túltolni.
2019. jún. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Semmit nem gondolok. A vékony emberek nem vonzanak,de nem is taszit,csak nem vonzodok hozzá

23/N

2019. jún. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
#1: Akkor te nagyon-nagyon a kivételt jelented, mert a nők 98%-nak nemhogy nem jön be, de iszonyodik is az ilyen hozzám hasonló paliktól. Sokszor még a 65-70 kg is kizáró kategória, nemhogy ez.
2019. jún. 29. 00:11
 5/20 anonim ***** válasza:

Mivel már elhagytam egy ideje a huszas éveimet, ha helyes arcra: de helyes kissrác. Amikor húszas voltam: hmmm helyes, esetleg lehetne valami. Ha a mostani korosztályom lenne, sajnos nem vonzana, mert a gyengébb fizikum miatt nem lenne elég biztonságérzetem mellette nőként. Haverként hidegen hagy hogy néz ki, lehessen vele dumálni.

Amugy sok fiatal párt látok, ahol vékony a srác, ez ne vessen vissza soha. Ez csak egy tulajdonság, ráadásul változtatható, a lényeg nem ebben van.

2019. jún. 29. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
#2: Hát vékony pasi lehet valaki 80 kilóval is, ha mellé 190 centi. Amúgy én 169 vagyok. Szóval kb. el tudod képzelni az alkatomat meg az arányokat, de ha mégsem akkor tudom képként reprezentálni privátban (természetesen nulla ismerkedési szándékkal szigorúan a kérdésre koncentrálva).
2019. jún. 29. 00:14
 7/20 anonim ***** válasza:
Az én barátom alig magasabb mint te és xs-es pólókat is vettem már neki (ha volt olyan méretben igen), annyira sovány. Világ életemben ez vonzott. Viszont hozzá kell tennem hogy animés-kpopos körökben szocializálódtam, ahol ez a testalkat szerintem tipikusan azért előny.
2019. jún. 29. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
25%

50 kiló??? Tejóég. Milyen férfi az? Azt gondolom, hogy örökké kisfiú fog maradni és nem egy érett felnőtt férfi. Valamint azt, hogy lusta, még csak nem is fejleszti a saját fizikumát.


Talán a tinilányoknak ez bejön, meg a hipsztereknek, de nekem tuti nem. Ha megnézlek az utcán, az azért van, hogy szörnyűlködjek, magamban rázom a fejem, hogy ilyenek is léteznek.

2019. jún. 29. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
#8: Ha 100 kiló lennék, akkor meg lehet csak annyit gondolnál, hogy "hát ilyen alkat, nem tehet róla". Pedig az 50 kilómmal is ez a helyzet. Ilyen alkat vagyok. Jártam konditerembe (nem segített), kivizsgáltattam magamat (tök egészséges vagyok). Egyszerűen nem tudok rajta változtatni.
2019. jún. 29. 00:29
 10/20 anonim ***** válasza:

^ Lehetetlen. Nem így működik a dolog. Ha 100 kilós lenne, akkor kardiózna, amivel leadna kilókat. Ha 50kg kis cingár, akkor annyit eszik, hogy a napi kalóriabevitel és a fogyasztás összege pozitív legyen, kondi mellett.


Nem kell ehhez atomfizikusnak lenni.

2019. jún. 29. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!