Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy keressek meg valakit egy...

Hogy keressek meg valakit egy ügyben ismeretlenül, aki kissé kiállhatatlan természetű, élből elutasít bárkit?

Figyelt kérdés
Az ügy rá nézve vagy kedvező, vagy semleges.

2020. febr. 9. 13:02
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Úgy, hogy megkeresed, felvázolod neki a mondandódat, és vagy belemegy vagy nem. De a meg sem próbálom mert amúgy elutasító alkat - potom hülyeség.
2020. febr. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Úgy értve, élből elutasítja azt, hogy bárkivel beszéljen egyáltalán, azaz nem áll szóba senkivel.
2020. febr. 9. 13:08
 3/8 A kérdező kommentje:
Ja, és honnan veszed, hogy nem próbáltam?
2020. febr. 9. 13:09
 4/8 anonim ***** válasza:
70%

Onnan hogy nem írtad... a szövegkörnyezetből az jött le, félsz megkeresni, mert tartasz ettől. Bocs hogy nem vagyok gondolat olvasó. :D


Másrészt ha elutasít, akkor nem tudok mit mondani... ne zaklasd.

2020. febr. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát kérdezz, ha nem értesz valamit, nem kéne lehülyézni élből másokat. Vagy te is stresszlezvezetnijársz ide, te ne zaklass engem, ha nincs ötleted.
2020. febr. 9. 13:23
 6/8 anonim ***** válasza:
Sehogy, mindenki jobban jár.
2020. febr. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Trollkodni lehet, de az csak a gyengeség jele.
2020. febr. 9. 16:04
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért valami konrkétumot írhattál volna, mert ez igy nagyon misztikus. Moilyen ügyben keresnéd?
2023. máj. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!