Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehet egy rosszindulatu...

Hogyan lehet egy rosszindulatu penzehes mostohaanyaval banni?

Figyelt kérdés
Nekem 4 feltestverem van. Apam csak a jelenlegi feleségétől származó közös gyermekükkel foglalkozik, aki 19 eves. A többi 3mal,aki 3 különböző anyatol van soha eleteben nem foglalkozott, még gytartast se fizetett. Akivel együtt van nő, ő az aki el akarja érni hogy csak ő és az ő közös gyerekük orokoljon mindent, mert hatalmas a vagyon, a masik 3 gyereket, engem is belertve teljesen ki akar zarni azzal hogy mindent a sajat es a fia nevere akar apammal íratni. Mit lehet tenni ez ellen szerintetek?

2020. febr. 9. 16:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Itt nem csak a mostohaanyával van a gond,hanem főleg apaddal, aki úgy tűnik, szarik minden felelősségre. Ha bárki el tudja érni az apánál, hogy hagyja cserben a gyerekeit, akkor az irántuk érzett szeretete elég sekélyes. Én 100%ig függetleníteném magam ettől az ágtól,es nem lennének elvárásaim. Ha az eddigi viselkedését vesszük alapul, úgyis jön majd egy újabb feleség, akit ideig-óráig babusgat, amíg rá nem un.
2020. febr. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A jelenlegi feleségével közös gyerekük 19 éves, ez nem egy "ideig-óráig" kapcsolat.


Semmit nem tudsz tenni, ha még életében rájuk íratja a vagyonát nem lesz örökséged, ebbe bele kell nyugodnod.

2020. febr. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha csak így ki lehet titeket túrni az életéből, akkor ennyit is értek neki. Nem jó érzés ebbe belegondolni, de ez kb tény. Két dolgot tehettek: ha fontosabb a tartásotok akkor hagyjátok őket, és éljétek az életeteket, mintha nem is léteznének, ha viszont legalább egy kis pénzt ki akartok sajtolni ebből a felszínes apa-gyerek kapcsolatból, akkor próbáljátok benyalni magatokat nála. Keressétek gyakran, szervezetek programokat, legyetek a mindennapjai részei, így pedig nem lesz olyan könnyű figyelmen kívül hagynia titeket.

A legrosszabb amit tehettek, ha a feleség ellen askalodtok, hiszen az alapján amit írtál, nyilvánvalóan őt preferálja, és nem az eddigi zabigyerekeit (bocs... en is zabigyerek vagyok, szval átérzem :D)

Ha annyira kell a pénz, esetleg a nőnél is megpróbálhattok bevágódni.

Rajtatok áll, hogy mennyire fontos ez nektek.

2020. febr. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszi :))
2020. febr. 9. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!