Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van sok rosszindulatú...

Miért van sok rosszindulatú és gonosz ember?

Figyelt kérdés

Ha valaki a tökéletességre és a legjobbra törekszik a munkájában és az életben és egy kicsit is hibázik valamiben pl túl szűkszavú, nem úgy áll ki magáért, hogy lehordja mindennek a másikat, csak akkor szólal meg, ha okosat mond és mindig a lényegre tör.

Ha valaki egy kicsit is hibázik valamiben már agyba főbe kapja az ívet.


2019. nov. 4. 19:43
 1/3 A kérdező kommentje:
A kérdésem kiegészítő szövegében a jóindulatú emberről írtam, akit szidnak félreértések elkerülése végett.
2019. nov. 4. 19:44
 2/3 anonim ***** válasza:

Sz*rd le őket a p...ba.

Én is a legjobbra törekedtem a munkámban,igyekeztem a főnök előtt,erre még jobban ütött az ostorral.Kollégám meg amikor teheti ellóg a meló elől,rá nem szól szinte soha.Na egyszer borult a bili...kiosztottam a főnököt(kicsit magamon is meglepődtem)érdekes azóta megadja a tiszteletet.

Alapvetően én is csendes vagyok,igyekszem nem bántani másokat,de az embereknek semmi nem jó.

Merjél nekik odab...ni,ha szükséges! Ez egy ilyen világ sajnos.

2019. nov. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Musztafa Kebab ***** válasza:
Igaza van az első válaszadónak.
2020. jún. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!