Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha több, mint egy éve egyáltal...

Ha több, mint egy éve egyáltalán nem ittam alkoholt, akkor absztinens vagyok?

Figyelt kérdés

17-20 éves korom között legalább havi egyszer fogyasztottam alkoholt, volt néhány eset, amikor lerészegedtem, ezek után elment a kedvem az alkoholtartalmú italoktól, és legfeljebb évi 2-3 alkalommal ittam, akkor is mások unszolására. Az elmúlt 1,5 évben viszont egyáltalán nem ittam, nem érzem a hiányát, sőt néha az alkohol gondolatától is rosszul vagyok, utóbbi különösen a tömény italokra és a sörökre igaz.


Azt nem merem mondani, hogy soha többé nem fogok inni, azt sem, hogy az alkoholfogyasztás ellen vagyok, de jelenleg semmi késztetést és szándékot nem érzek arra, hogy igyak.


2020. febr. 12. 18:55
 1/2 A kérdező kommentje:
Annyival egészíteném ki, hogy részeg már nem akarok lenni soha, és a rendszeres alkoholfogyasztást nem pártolom (pl. napi 1 sör).
2020. febr. 12. 18:57
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem igen.

És örülök, hogy így döntöttél.

Én pl. utálom a pia szagú (és cigi szagú) csókolózást és egyebeket. Még a bőre és a haja is büdös.

2020. febr. 14. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!