Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férfiasabb-szexibb egy férfina...

Férfiasabb-szexibb egy férfinak egy nagyon rövid haj pl: géppel 1cm-esre lenyírva, vagy nem lehet általánosítani, kinek mi?

Figyelt kérdés
2020. febr. 12. 19:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem lehet általánosítani. Egyrészt a férfi szempontjából, van akinek jól áll, van akinek az, ha hosszú haja van, más meg ha kopasz.

Nőknek is más-más jön be. Én jobb szeretem, ha a férfi kicsit belövi a haját. Pl waxxal beállítja pár mozdulattal, max fél perc, de mégsem úgy megy munkába, ahogy kikel az ágyból.

2020. febr. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Nem lesz valaki a hajától férfias, de férfiatlan igen, szóval csak vigyázni...
2020. febr. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lehet általánositani, hogy mi a férfias. Nem ettől lesz valaki férfias. Egy feltornyozott Király Viktor féle séróval is lehet valaki grállovag is és alfahim is, ha megvan hozzá az egyénisége, és tüsi hajjal is lehet nyámnyila fiúcska


Ami a szexisséget illleti, abban meg aztán végképp nem lehet, mert az, hogy szexise egy frizura, megintcsak egyrészt arc, másrészt egyéniségfüggő.


De szubjektivan nézve, nekem még tüsi hajú "frizura nélküli" srác nem tetszett soha. Nem kell, hogy nagymenő hsérója legyen, de legyen valami stilusa

2020. febr. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kinek mi áll jól.

Pl Jason Momoa szerintem sokkal férfiasabb hosszú hajjal mint röviddel, de mondjuk Eminemnek nem állna jól. Érted.

2020. febr. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem a haj tesz férfiassá. Pár kivétellel bármi lehet férfias.


Szerintem a nagy viking szakáll, félhosszú (kb 5cm haj felül) és kigyurt test a legférfiasabb.

2020. febr. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nekem egyedül egy bizonyos karakterű pasin jön be a tüsi haj. pl. Henry Cavill, James Lafferty

Nekik jobban áll a tüsi, mint a hosszabb frizura. De a többség nem ilyen

2020. febr. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ha felraksz képet, megmondjuk :)
2020. febr. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!