Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek melyik tetszik jobban?...

Nektek melyik tetszik jobban? Tépett, hullámos, vállig érő haj, vagy a hosszú, hullámos, egyenesen levágott?

Figyelt kérdés

2020. febr. 8. 23:08
 1/7 anonim ***** válasza:
16%

Göndör és a sz∆rrá vasalt haj, festett hajak kilőve nálam.


Az hogy milyen fazon, nos nagyon az arctól függ!!!


Ami a halálom: középen elválasztott haj, az meg rosszabb amikor le is van nyalva/vasalva.


Amikor fotózásra modellt nézek, figyelek mindenre.


Nekem pl ferde fufrum van , rétegesen tépett, a hajam teljes hossza pedig combközépig ér, eredeti szőkésbarna.

(Körmeim is ápolt természetesek, szép fehér végekkel 6-8mm)


Bemutatkozástól kezdve az ismerkedésig megtapasztaltam azt, hogy ezerszer szimpatikusabb az emberek számára egy olyan nő, akit nem a mű dolgok fednek s igényes. 👌


+Egyediség, személyiség.


A haj csak egy dolog a többi tényező mellett, de nagyon el tudja rontani az arcát, ha nem jó fazon van kialakítva a személy arcvonásaihoz.

2020. febr. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod!

Eszembe se jutott befestetni, nekem természetes szőke, és kicsit hullámosabb. Nem is terveztem kivasalni se. Viszont igen, arctól függ.

2020. febr. 8. 23:39
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem a hosszú hullámos tetszik
2020. febr. 9. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
Na majd mindjart egy hozzaszolo mondja meg mi a tuti! :Dnehogy mar ekszkuzald magad az elso hozzaszolo miatt, kerdezo. ;) ha akarod szarra vasaltatod es festeted lilara a hajad, naes? ;)
2020. febr. 9. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, kinek a fején van. Anyósomon egyik sem tetszene, de egy szép lánynak mindegyik frizura jól állna. Még a lilára festett punk taraj is.
2020. febr. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1.-es válaszoló

A természetesen göndör hajú emberekkel mi van? Mit csináljak ha szerinted a göndör igénytelen, ha meg kivasalom akkor az meg mű? xd


Nekem jobban tetszenek a hosszú hajak, de a rövidek is tudnak nagyon szépek lenni, arcodtól függ.


L

2020. febr. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A hosszú hullámos tetszik a legjobban.
2020. febr. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!