Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak itt ENFJ lányok Budapes...

Vannak itt ENFJ lányok Budapesten?

Figyelt kérdés
Csak érdekelne mit gondolnak egy INTP-ről mint én. Szerintem a legkedvesebb legempatikusabb emberek akikel lehet találkozni . Érdekelne mit gondolnak az én típusomról 🙂. 21/F

2020. febr. 13. 08:29
 1/8 anonim ***** válasza:
36%

Biztos hogy imádnak és leborulnának a szellemi nagyságod előtt.


Ja, nem...

2020. febr. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem nem sokan szeretik az ennyire beképzelt embereket.
2020. febr. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%

INFJ vagyok. Szerintem az INTP-k hatareseten vannak a narcisszmus fele.

Elegge csak magukkal torodnek, nincs kompromisszum.

Es tulsagosan el vannak a kis vilagukban.

(az altalam ismert 2 intprol beszelek)

2020. febr. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem vagyok járatos az ASCII-kódokban. Nem érzem magam modernnek attól, hogy az egyszerű emberek számára érthetetlen nyelven erőltetem a kommunikációt.
2020. febr. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket az első kettő vicces volt, a harmadik érdekes, mert igen van egy belső világom az igaz ami fontos is nekem rendszeresen járok pszichológushoz is, nagyon fontos nekem a mentális egészségem, de a nárcizmus tőlem nagyon messze áll, de 100% hogy sok INTP nárcisztikus,vagy lusta, vagy egyéb baja van. Én pl túl bonyolítom a dolgokat az a bajom, ez nagyon idegesítő mások számára, ami alap INTP jellem vonás. Plusz nem vagyok annyira kiegyensúlyozott se mint ahogy írják kissé impulzív, és nem annyira magabiztos jellem, de megértem hogy ez a típus nem annyira vonzó sok ember számára, de nem is akarok mindenkinek megfelelni, nem is lehet. Szeretem volna ENFJ - vel beszélni vagy, csak véleményt kérni hisz egy kedves típus, aki empatikus és jól felméri az embereket. A negyediket nem tudom hova rakni, nem az ASCII - ről volt szó, hanem egy személyiség tesztről. 🙂Ha szeretnél negyedik utána nézni, akkor csak írd be Google - be vagy egy hasonló keresőmotorba hogy MBTI teszt.
2020. febr. 14. 06:39
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Kérdező! Ajánlom szíves figyelmedbe Merve Emre: Személyiségbrókerek című, kiváló könyvét, amely teljes egészében az MBT-ről szól, a kialakulásának kezdeteitől az elterjedéséig. A HVG Könyvek sorozatban jelent meg, 2019-ben, a szerző pedig 2018-ban publikálta, tehát egy friss, tudományos igényű ismeretterjesztő könyv. Egyébként magam is INTP fickó vagyok, számtalan teszt kitöltése után, még úgy is mindig ez jött ki, hogy már manipuláltam a kérdésekre adott válaszomat. Amúgy a "nárcisztikus személyiségzavar" kialakulásának okainak semmi köze ehhez a személyiség-indikátorhoz, egészséges nárcizmus pedig a legtöbb emberben van. Magamat egyébként valóban "kedvesnek és empatikusnak" tartom, de "leg" előtag nélkül. Talán hasonlítunk abban is, hogy én is járok pszichológushoz, sőt, pszichiáterhez is, de a terápiák során sose merült fel, hogy nárcisztikus lennék.
2020. febr. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
En csak az altalam ismert kettorol beszeltem. Es azt is irtam, hogy hataresetek. Vannak bennuk ilyen vonasok
2020. febr. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ja bocsi 7-es megértettem írtam privátot is , mert elég hosszan fogalmazok lehet nem vetted észre .
2020. febr. 23. 00:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!