Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azok a nők, akik nagyméretű...

Azok a nők, akik nagyméretű táskát hordanak magukkal, mi az istennyilát tudnak belepakolni?

Figyelt kérdés
2020. febr. 15. 17:21
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

Határidőnapló, rágó, tollak, hajcsat, hajgumi, kis fésű, sebtapasz,fájdalomcsillapító, betét, esernyő, kis palack víz, müzli vagy csoki, iratok, néha céges papír vagy vékonyabb felső. Délután ha veszek valamit az is belefér.

De ahogy olvasom nagyjából mindenki ugyanazokat tartja magánál.

25N

2020. febr. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
73%
A pénztárcát és a powerbank-ot ki is hagytam. Azt is viszek magammal.
2020. febr. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
58%
A fél háztartást:). Ismerősöm minden hétvégén kipakol belőle, de újratermelődik.
2020. febr. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

- papírzsepi (viszonylag sok, hogy lehetőleg másnak is jusson)

- nedves törlőkendő

- fogselyem

- körömreszelő

- körömcsipesz

- sima csipesz (szemüveg csavarjainak a meghúzásához)

- dezodor

- korrektor

- szájfény

- időnként kézkrém is

- határidőnaplóféle mindenféle papírkákkal, jegyzetekkel, kijavított és még javítatlan dolgozatokkal

- időnként néhány tankönyv

- időnként egy-két kupac füzet

- összecsukható bevásárlószatyor

- műanyag szatyrok

- blokkok, sorszámok, szórólapok, levelek, csekkek

- tele tolltartó tollakkal, ceruzákkal, hibajavítóval, radírral, kisollóval, gemkapcsokkal, stb. (vagy legalább egy-két toll és ceruza, talán radír is)

- pendrájvok

- teló

- igazolvány

- bérlet

- bankkártya

- pénztárca egyéb (törzsvásárlói meg hasonló) kártyákkal és némi készpénzzel, aprót is beleértve, főleg hogy legyen mit a bevásárlókocsiba dugni, ha vásárolni megyek

- kulacs

- valami harapnivaló (keksz, müzli- vagy nápolyiszelet, stb.)

- mentolos cukorka

- táblafilc

- műanyag kupakok (amiket beteg gyerekek támogatására gyűjtök)

- amit épp vásároltam hazafelé menet (ez minél üresebb volt eredetileg a táska, annál több minden lehet)

- amit épp átszállítok valahonnan valahova (mert kétlaki életet élek otthon is, meg ráadásul a munkahelyemen is)

- meg (most belenéztem) két marék csavar, amit a múltkor az ikeások nem kértek vissza, amikor visszavittem valamit, pedig tuti, hogy ahhoz tartozott, de hát úgy kell nekik, hátha jó lesz valamire :)

2020. febr. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

"a férfiak nem gyakran hordanak magukkal ekkora tatyókat"

Viszont visznek magukkal egy nagytatyós nőt, aztán mindent tőlük kérnek. ;-)

2020. febr. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagy táskám van, szívesen felsorolom neked, mi van benne:

Telefonok, töltő, pénztárca, fésű, krém, körömvágóolló, parfüm, notesz, pár sminkcucc és víz, de fér mellé még pár dolog, ha napközben veszek valamit.

2020. febr. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 Metionin ***** válasza:
100%
Amikor nagyobb táskával megyek, a következő cuccok vannak benne: könyv, füzet, naptár, telefon, iratok, zsepi, víz, kaja, dezodor, hajcsat, lábszármelegítő, balettcipő. Van hogy ehhez jön esernyő, sapka, kesztyű, stb. ami az időjárás miatt még kellhet. Ha egész nap nem tudnék hazamenni enni, akkor egy külön táska kéne csak a kajának, annyit eszek :D
2020. febr. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyméretű táskát hordok és még így is alig fér el benne a cuccom, arról nem beszélve, hogy a vállam is leszakad, pedig próbálom csak a legfontosabbakat belepakolni.

Ami lenni szokott nálam: 1 l víz, bérlet, pénztárca, lakáskulcs, telefon, fülhallgató, zsepi, kézkrém, szemüvegtörlő, rágó, számológép, ajakápoló, füzet(ek), tolltartó. Esetleg néha még 1-2 dolog, pl. most pár napja hordok magamnál egy csomag negrót meg hidegebb időben hordoztam magammal egy pár kesztyűt, ami kb. 2x ha volt rajtam. Meg esős időben esernyő.

21l

2020. febr. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
32%

Mi ez a kérdés komolyan??

Miért kellene megmagyaráznunk mi van a táskánkban? Keress valami hobbit vagy nem tudom, de ez már gáz kategória, hogy erről kiírsz egy kérdést

2020. febr. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Pénztárca, iratok, kulcs, 2 üres szatyor, parfüm, fogpiszkáló (ilyen speckó, fogszabihoz való), ajakbalzsam, szájfény, zsepi, betét, fülhallgató, töltő, kézkrém, fájdalomcsillapító, szőlőcukor (alacsony a vércukrom). Meg a munkaruhámat is a táskámba szoktam rakni, ha viszem haza kimosni/vissza melóba.
2020. febr. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!