Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen agresszívek,...

Miért ilyen agresszívek, kioktatóak a kérdezők itt a Gyakorin? Többi lent.

Figyelt kérdés

Évek óta megpróbálok itt embereknek segíteni - meg még jó páran vagyunk, akik szinte rendszeresen feljönnek, segítenek, válaszolnak és egyszerűen nekiugranak a kérdezők. Még egy sima, normális válaszra is néha olyan támadással reagálnak a kérdezők, hogy csak nézek.

A kérdésben félinformációk, legyünk gondolatolvasók, stb. MIÉRT NEM ÉRTIK, HOGY ŐK KÉRNEK SEGÍTSÉGET, MI MEG INGYEN, SZÍVESSÉGBŐL SEGÍTÜNK? Tisztelet a kivételnek - persze vannak, akik megköszönik, normálisak, stb. Tényleg érdekelne a dolog miértje? Direkt nem is megyek másik kategóriába, de még itt, az Üzlet és pénzügyeknél is ezt tapasztalom :-(


2020. febr. 16. 14:37
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
Általában ha azt látom, hogy egy kérdező rosszul reagálja le a válaszokat, nem akar szembesülni az igazsággal, degradálja a válaszadókat, akkor inkább nem írok neki több kommentet. De ezt a ráhagyást csinálják még sokan, szóval nem hinném van megoldás ellenük.
2020. febr. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ezt már én is csináltam: láttam, hogy még nem írták le a pontos választ, mégsem válaszoltam - pedig tudtam volna - mert nem akartam ,magam támadásnak kitenni, inkább hagyom...

Csak így pont a lényeg fog elveszni, a segítés, mert néha már nagyon tele van a hócipőm.

Nem várok rózsacsokrokat, csak egy köszönömöt - de az csak igen-igen ritkán jön... :-(

2020. febr. 16. 15:23
 3/5 anonim ***** válasza:
43%
Sajnos ez van. De engem jobban idegesítenek a kamu kérdések amúgy.
2020. febr. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Remélem, ezt nem rám írtad, mert engem tényleg érdekel, hogy miért nem értik a kérdezők, hogy mi segítünk nekik?

Nem mondom, az is előfordul, hogy támadó a válaszoló, de nem mindig ez az oka.

2020. febr. 16. 16:22
 5/5 anonim ***** válasza:
77%
Én nem szoktam nagyon kérdezgetni itt, de a válaszolókat sem kell sajnálni sokszor, - úgy vélem, nagyjából azonos az arány az "adok-kapok" vonalon! Ezzel együtt igazad van abban, hogy nem illene úgy viselkedni, ahogyan azt jó páran megteszik nap mint nap. A miértre meg csak annyit tudok válaszolni, hogy "A farönköt hiába öntözöd, úgy sem fog kirügyezni!"
2020. febr. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!