Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lerobbantam Szlovákiában az...

Lerobbantam Szlovákiában az egyik legnagyobb roma telepen de teljesen normálisak, segitőkèszek voltak hiába nem nagyon tudtak magyarul ithon legalábbis Budapest közelèben nèrt agresszívek?

Figyelt kérdés
Ithon is vannak olyan " telepek" ahol mèlyszegènysèg van de attól rendesek?
2019. szept. 9. 13:40
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Azért, mert a szlovákok sokkal durvábban odavágnak nekik, ha hupákolni kezdenek. Így tudják, hogy jobb a békesség. Itthon azért ennyire bátor a cigány, mert minden meg van neki engedve és ő van mindenért bevédve. Sajnos.
2019. szept. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Èrtem, hát megmondom őszintèn nagyon meglepett nagyon pozitívan csalódtam bennük elöször amikor megláttam hol vagyok a szívinfarktus kerülgetett mert kegyetlen körülmények között èltek szerencsètlenek nem is nevezhető háznak amiben több százan laktak fából voltak tákolvan kis bódèk ami betonból volt azon se ablak se ajtó ès jöttek vagy 15 en segíteni tolni a kocsit szerszámokat hozták stb
2019. szept. 9. 13:56
 3/6 A kérdező kommentje:
1 tudott magyarul ő mondta hogy azért toljuk be jaszo ra a falura mert ott nagyobb biztonságban van
2019. szept. 9. 13:57
 4/6 anonim ***** válasza:
60%

Anno odakint se voltak ám kezesbárányok. Aztán történt egyszer, hogy a kormány megvonta tőlük a segélyezést (teljesen jogosan), mondván, hogy akinek lóvé kell, takarodjon melózni, ne szociális alapon vagy bicskával húzza le az embereket. Ez nem tetszett a kokeróknak, lázadást robbantottak ki. A katonaság annak rendje s módja szerint kivonult, és úgy elkente a szájukat, mint a grízes szart. Azóta kussolnak, hogy rájöttek, a kiscsákány meg a vascső nem sokat ér a géppityu és a nehéz löveg ellen.


Az EU persze pampogott, hogy így rasszizmus, úgy rasszizmus. A szlovák kormány válasza: a pofátokat befoghatjátok, ez belügy!

2019. szept. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
32%
Azt azert tedd hozza utolso hogy ha ilyet az Orban kormany lemuvelne annyi kotelezetsegszegesi eljarast inditananak amig belegebedne...de a szlovakok az mas..hiosz az antant kolyke annak lehet... ahogy Fleto is meguszta a szemkiloveseket...
2019. szept. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igazából mindegy, 2020 után elzárja nálunk az EU a pénzcsapot, szóval onnantól már maradni se nagyon lesz értelme.
2019. szept. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!