Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A volt barátnőm amikor beszélü...

A volt barátnőm amikor beszélünk, vagy találkozunk, miért ismételgeti minden flörtölésemre, hogy már nem vagyunk együtt?

Figyelt kérdés
Tényleg ő halál komolyan vesz minden felszabadultabb beszélgetést és a "már nem vagyunk együtt" mint egy megakadt gramofon. Pár napja azért szexeltünk,szex előtt is és után is leszögezte a már szakítottunk mondókát. Mitől fél?
2020. febr. 16. 20:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg szeretné elkerülni a félreértéseket.
2020. febr. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha szakítottatok minek beszelgettek, flörtölgettek meg szexeltek? Azert ez nem szokványos, gondolom ezert.
2020. febr. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mert függetlenek vagyunk,és mert nem vagyunk közömbösek egymás számára!
2020. febr. 17. 00:26
 4/6 Blade Bone ***** válasza:
100%
Mert nem akarja újrakezdeni, plusz nehogy meglepôdj, ha egy szép nap mr igazi karjában lesz.
2020. febr. 17. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2es vagyok, de akkor miert csodalkozol ha nyomatekositja hogy nem jartok? Ezek szerint szükséges.
2020. febr. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

4-es!

Neki már nem kell senki! Annak idején is megmondta és most is kijelentette,hogy én voltam az utolsó ffi az életében.

Az igazit már élete folyamán megtalálta,20 évet élt vele,de elvált tőle!

2020. febr. 17. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!