Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Teljesen értékelhetetlen...

Teljesen értékelhetetlen vagyok az életemmel együtt? Mitől lehetne jobb?

Figyelt kérdés

Mindig ide lyukadok ki és hiába próbálja egy-két ember a környezetemben az ellenkezőjét bizonygatni, én egyszerűen nem látok semmi értékelhetőt magam körül...

A szociális életem egy nagy nulla, nincsenek igazi kapcsolataim. Mindenkivel csak a kötelesség, a megszokás vagy éppenséggel az érdekek, kényszer köt össze. Nem jó a kapcsolatom a családommal, csak felszínesebb baráti kapcsolataim vannak, párkapcsolatom nincsen és nem is hinném, hogy valaha lesz. A tanulmányaimban sem tudok felmutatni semmit sem, papíron jó eredményeim vannak, de a tudásom és a képességeim ezt nem igazolják. Dolgozni soha nem dolgoztam még, nem is értek semmihez sem. Semmihez nincsen tehetségem, semmiben sem vagyok ügyes. El vagyok hízva, egyszer egy betegség alatt lefogytam és vissza is jött rám minden, de egész életemben ez ellen küzdöttem és minden komolyabb erőfeszítéssel nulla dekát fogytam. Csúnya is vagyok, csúnya a bőröm, csúnya a hajam, csúnyák a fogaim, az arcom is ronda, minden létező dolog rossz rajtam, mintha gyári hibás lennék.


2020. jan. 23. 21:31
 1/3 anonim ***** válasza:
A munkanelküliseg teszi elsösorban azt hogy az ember önbecsülese a padlot fogja
2020. jan. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem munkanélküli voltam vagy vagyok, hanem még tanulok.
2020. jan. 23. 21:35
 3/3 anonim ***** válasza:
Tedd amit tenned kell nyávogás nélkül. Az élet megy tovább. Amit kapsz az élettől azt kapod elkell fogadni a rosszat nehéz de keménynek kell lenni és nemfoglalkozni más véleményével vannak sokkal rosszabb helyzetbe mint te.
2020. jan. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!