Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A férfiak egy része miért...

A férfiak egy része miért sértődik be szabályosan azon hogy a nőknek bejönnek a Jason Momoa és Dwayne Johnson kinézetű pasik?

Figyelt kérdés

Nekik is bejönnek a szép modell nők,mégis vérig tudnak sertődni. Ez valami kisebbség komplexus?


(Nyilván nem minden férfi,csak több ilyen tapasztalatom volt már a környezetemben)


2020. febr. 22. 18:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Pont ugyanazért, amiért a nők, ha a párjuk elkezdi szexi szinésznők meg topmodellek után csorgatni a nyálát.
2020. febr. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
Önértékelési zavar, nőknél is jelen van van. Elég felnézni facre és szembejön egy túlsúlyos nő oldalán a kutyák jatszanak csak csontokkal idezet marylin monroe val díszítve. Vagy a Norbi botrány során rengeteg nő támadta és szidta a neje alakját miközben nem Réka tette azokat a kijelentéseket
2020. febr. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
1# nem a párjuk hanem munkatarsno/ismerős stb
2020. febr. 22. 18:47
 4/13 anonim ***** válasza:
77%

87% Először én sem értettem, miért szidják Rékát, aztán láttam azt a videót, amiben ecseteli, hogy ő császár után magassarkúban és szexin távozott a kórházból, miközben a többi kismamát ekézte az igénytelenségük miatt. Szerintem Norbi mostani kijelentése feleannyira sem volt durva, mint az a videó.

Mondjuk a gyerekeiket nem értem miért szidják. :/


Kérdező, nekem van olyan férfiismerősöm, aki posztolgatta a gyönyörű barátnője mellett az ilyen macás képeket...aztán egyszer a barátnőjével beszélgettünk egy filmről és említette a csaj, hogy mennyire helyes benne az a férfi...ne tudd meg, a srác kiborult kb.

De az, hogy ő félmeztelen macákat posztol az a világ rendje.


Ki nem állhatom a Szürke ötven árnyalatát, de annál a filmnél is pellengérre lettek állítva az azt élvező nők, hogy jaj biztosan tocsog a mozi után az összes szék, meg mennyire gáz a sok kiéhezett nő. Miközben hány jócsajos film szól férfiaknak és az persze rendben van.


Vagy sógorék. Sógor folyamatosan megjegyzéseket tesz más nőkre, a felesége is mindig bizonygatja, hogy megnéznek más nőket. Erre mi mondtuk, hogy hát mi a férfiakat is megnézzük, hogyan vannak öltözve stb. Az a fújólás ami lecsaptak, meg ahogy a sógornő bizonygatta, hogy ő más férfire rá sem tudna nézni, de a nőbámulás az rendben van...szánalmas.


Sajnos még eléggé dívik-főleg itthon ez a macsó mentalitás.

2020. febr. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%

Hetero férfiként én is imádon mindkettőjük kinézetét.


Sőt ha valakinek Jason Momoa bejön, akkor lehet én is mert hasonló a stílusom. (persze közel sem nézek ki olyan jól)


Szóval nálam pont fordítva van.

2020. febr. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
40%

Akkor nézd meg a felnőtt párkapcsolatok kategóriát, ott minden nőnek szabályos hányingere van az olyan férfiaktól, akin már látszik, hogy van rajta 1 darab izom.

Az ottani paliideál az: süt, főz, mosogat, tespedt test, nőies arc, szőrtelen test, és lehetőleg ne tudjon beszélni...

2020. febr. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
26%
Annál lejjebb már nem is lehet egy nő, ha ezekre a pasasokra csorgatja a nyálát.
2020. febr. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

7# és mondd már meg hogy miért is?

Gondolom savanyú a szőlő

Tudok ők keményen mwgdolgoztak érte hogy igy nézzenek ki

2020. febr. 22. 20:25
 9/13 anonim ***** válasza:
76%
Kisebbségi komplexus igen,az illető férfi nem tudja elfogadni saját magát.
2020. febr. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
57%
Férfiként Jason Momoa rajongó vagyok. Rá is kerestem az edzésmódjára, és próbálok hasonlóan edzeni. A másik ilyen nekem Ricky Whittle. Kettejük alkatát igyekszem ötvözni. Nem irigykedni kell, hanem elérni, amit ők.
2020. febr. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!