Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ciki a nőknek ha meglátj...

Miért ciki a nőknek ha meglátják őket melltartóban?

Figyelt kérdés
Érdekes, hogy strandon a bikini látványa viszont természetes. Gyakorlatilag nem ugyanaz mindkettő?
2020. febr. 6. 09:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Mert intimszfèra. Strandon meg nem az.
2020. febr. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%
Nekem nem ciki
2020. febr. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
66%
Nem az ciki nekik,hanem nem tudják a másikról hogy milyen. A perverzektől félnek valójában.
2020. febr. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%

Nem ugyanaz.

- A bikinit arra tervezték, hogy az látszódjon - a melltartó alsónemű.

- Bikinit általában szándékosan húz valaki, és utána önként megy ki a strandra. Melltartóban meglátni egy nőt általában "baleset" következménye, hirtelen és váratlan, nem önkéntes és nem kívánt esemény.

- Van, aki bikiniben se szívesen mutatkozik.

2020. febr. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%

A fehérneműk és melltartók többsége csipkés, van amelyik kissé áttetsző... Egyszerűen van egy intim erotikus töltete, ami a normális bikinikből hiányzik. Szóval engem ne nézegessen fehérneműben akárki.


Bár hozzá teszem, hogy a strandon bikiniben épp ugyanolyan kellemetlen, mikor valaki tetőtőt talpig látványosan végigmér, csak mert ott "szabad".

2020. febr. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
28%
Utolsó, aki kirakja magát a húspiacra bikiniben, az ne sírjon ha megnézik.
2020. febr. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
71%
ma 10:20-es: gondolom, te nagykabátban jársz a strandra!
2020. febr. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
64%
#6 Tőlük félnek.
2020. febr. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
23%
Nem nagykabátban járok, de nem zavar, ha valaki megnéz. Egyébként a bikinin kívül létezik más fürdőruha is.
2020. febr. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
87%

Vártam már ezt... :D Nem, a legtöbb lány/nő nem rakja ki se mellét, se fenekét a strandon. Szimpla fürdőruhát/bikinit húz. Egyszerűen csak a férfiak egy kellemetlen rétege életében nem nyúlt még nőhöz és a strand az egyedüli hely ahol élőben láthat női testet viszonylag közelről. És mikor már az ötödik sör után kellően bátor olyat is meg mer tenni, amit amúgy nem kellene.


Én tudom, hogy vannak olyan is akik egyszál pics@ban mennének ki, ha tehetnék... De hidd el, ők élvezik is, ha megbamulják őket. :D

2020. febr. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!