Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért szidják felnőtt emberek...

Miért szidják felnőtt emberek egymás kinézetét facebookon?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre mostanában, hogy meglett, felnőtt emberek facebookon bármilyen cikk alatt össze tudnak veszni valamin, és egymás kinézetére tesznek megjegyzéseket, hogy ki milyen ronda, ráncos, öreg. 40-50 éves korosztályról beszélek, de számtalanszor olyat is láttam, hogy 60-65 éves embernek szólnak be.. Ha ők ilyenek, mit várunk a fiataloktól?

2020. febr. 23. 13:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert mikor nincs semmi más fegyverük egy vitában, akkor előveszik a külsőségeket.
2020. febr. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
30%

Mert még gyerekek.

Felnőtt ember más külselyát nem tekinti a vitában fegyvernek.

2020. febr. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ismerősök között ez nem jellemző. De amiről írsz, ezt akkor veszem észre én is, amikor valamelyik közszereplőt fikáz egy ronda nő, vagy férfi, kövér, vagy sovány, idős vagy profilképet se vállaló valaki, önkritika nulla, viszont pont azt teszi szóvá, amit ha rákattintasz az egyénre, százszor rondább, százszor kövérebb, százszor öregebb. Erre mindig ugranak, hogy "te inkább ne dumálj". Amiben van is valamennyi igazság. Én pl. sosem szidom más kinézetét, akkor sem, ha közszereplő. Kimaradok az ilyesmiből, mert ez csupán rosszindulat, frusztráció, semmi más. Hidegen hagy szerencsére, pedig be tudok pipulni a hülyeségen én is. Ember kinézetét még életemben nem tettem szóvá se inkognitóban, se saját fizimiskámat felvállalva.
2020. febr. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A fiatalok és épp úgy beszólnak egy rondácska kinézetű idegennek az utcán... Ők se szebbek. :( :)
2020. febr. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A népünk ilyen.
2020. febr. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert atkányok
2020. márc. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!