Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kisvárosban hova tudnék...

Kisvárosban hova tudnék elmenni kikapcsolódni szocializálódni, kávézó-étterem és boltokon kívül? Írnátok tippeket? Többi lent.

Figyelt kérdés

Kondizni itthon szoktam, könyvtár igazából nem rossz, de senki sincs. Este szoktam sétálgatni a városban, ennyi.

Sportolási lehetőség nincs csak foci, de azt nem szeretem.


2020. febr. 24. 16:25
 1/4 anonim válasza:
Nem el a parkba
2020. febr. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonymousreview60 ***** válasza:
51%
Kondizni a konditeremben. Otthon jógázz! Érdemes biliárdozni vagy dartsozni, abba néha nekem is sikerül bevonni valakit vagy máshova csatlakozni.
2020. febr. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Valóban a kondiba elmehetnék. Ilyen darts meg ilyenek nincsenek túl futurisztikus lenne errefelé xd
2020. febr. 24. 16:36
 4/4 anonim ***** válasza:
Túrázás pl. De igazándiból bármi, ami 30 km távolságon belül van, az nagyjából fél órán belül elérhető autóval. Szóval sok a lehetőség.
2020. febr. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!