Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Te futottál már bele bunkó...

Te futottál már bele bunkó eladóba, pénztárosba? Mi volt, és hogyan reagáltad le?

Figyelt kérdés
2020. febr. 27. 18:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Sajnos lassan napi szinten fogok ki "bal lábbal felkelt" eladókat. Ha épp jó napom van, nem teszem szóva, próbálok türelmes lenni, de van amikor már nálam is kiborul a pohár és felcsattanok... :/
2020. febr. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt, megmondtam neki a magamét. Voltam én is pénztárban 12órás műszakban tudom milyen, én se voltam mindig mosolygós jókedvű, főleg a 10- 11.óraban. Fárasztó tényleg és én türelmes ember vagyok ismeretlennek sose olvastam be. De egy dohanyboltos nő kivágta nálam a biztosítékot. Én nem szólok bele, ő elad, én veszek, elég egy közömbösség. Nem kell puszi pajtinak lenni, köszönünk azt csá. Ők is emberek, és igen aki emberekkel foglalkoznak azok tudják mennyire sok buta ember van.
2020. febr. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Olyan nagyon kirívó, sztoriznivaló eset nem történt még velem, amikor összetűzésbe kerültem volna egy eladóval. Vagy már csak nem emlékszek rá.

Az viszont biztos, hogy a lakásunktól nem messze van egy pékség, nagyrészt fiatal, tizen-huszonéves lányok dolgoznak ott, és tőlük viszont tényleg elmegy az életkedvem, valahányszor betévedek oda. Minden rezdülésükkel azt sugározzák feléd, hogy utálják a munkájukat, és rohadj meg, amiért be mertél menni oda vásárolni.

2020. febr. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én azt vettem észre, hogy manapság már nem létezik olyan, hogy mindig a vevőnek van igaza, ha olyanjuk van, akkor simán kiosztják az embert. Velem ma történt, hogy bementem egy ruhás boltba, ott volt a két eladó nő, köszöntem, de a másik nem hallotta, mert pont nem figyelt, erre amikor odamentem hozzájuk egy kis segítséget kérni, akkor ez a nő elkezdett ismételgetni, hogy "jó napot! Jó napot! Köszöntem! Akkor elvárom, hogy köszönjenek vissza." Én meg csak pislogtam, hogy Úristen, ez teljesen kész van. A kolleganőjén meg látszott, hogy már ő érzi kínosan magát a hülye társa miatt.
2020. febr. 27. 18:47
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen volt, ami megmaradt emlékezetesen megmaradt bennem: kisTesco-s pénztárnál megvártam a visszajáró 5 forintot, erre megkaptam: na, ez is egy fillérbaszó. Hát ez elég bunkó beszólás volt. Hogy reagáltam le? Kimentem az ajtón.
2020. febr. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
11%
Akinek nem tetszik a rendszer az menjen máshova vásárolni vagy inkább ne is vásároljon. 🤣🤣🤣🤣 Nekünk is elegünk van a sok hülye vevőből, a raktárban mindig kidumáljuk őket 🤣🤣
2020. febr. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Hajaj, tegnap is OTP-ben, ráadásul egy betanuló kiscsaj, mögötte meg az oktatója....elkezdi magyarázni, hogy legközelebb ne ezt a gombot nyomjam, hanem amazt, mire mondtam neki, hogy az kp-s, meg számlás ügyfeleknek is van, erre elkezdett puffogni, meg pattogni, de utána átváltott kedvesbe, mert rájött, hol van, meg miért, és különben is.

Szóval nem lesz egy hosszúéletű ott sem a szentem.

2020. febr. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly Lidl - ben narancsot vettem 3 4 szemet. Pénztáros beütötte mandarinnak. Mondom hogy narancs ez, erre váll vonogatás és azt mondta hogy mandarin. Ha nem lettek volna sokan, akkor egy szemet meghámozok és megkínálom. Pont 1, 2 hete árulták ezt a nagy szemű vékony héjú fajtát, ilyenkor februárban érhet.
2020. febr. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én vagyok az egyetlen, aki alig találkozik bunkó eladóval? Mindig érthetően, hangosan, és illedelmesen köszönök, mosolygok, és nem sunnyogósam oldalra nézve az orrom alá motyogok egy hello-t. Mert mindkét oldalon szoktam lenni, és nekem a tököm kivan már, hogy amúgy a mélyen tisztelt vásárlók nagy része, normálisan köszönni se tud, vagy nem is köszön, csak mondja mit akar. Amúgy tisztelet a kivételnek, de nagyon, mert a kivétel nagyon nagy erőt tud adni, mikor bejön egy normális, kedves vásárló, akkor jobb kedvem lesz.

Szóval nekem abszolút az a tapasztalatom, ha te normálisan állsz hozzá, akkor max közömbösek lesznek veled, de bunkók nem. Mert egy határozott emberrel nem mernek annyira bunkók lenni. Sajnos ilyen világ van, de ilyen is volt régen.

2020. febr. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!