Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Megsérthettem vkit hogy nem...

Megsérthettem vkit hogy nem ismertem meg. Ezáltal hidegül is. Hogyan hozzam helyre?

Figyelt kérdés

2 éve nem láttam személyesen csak telon tartunk szakmai kapcsolatot. Es találkoztunk es hát katasztrofa voltam kb.

Teljes hátraarcot fordított a telot se veszi fel. Es az se "pártol" engem, aki vele volt és szintén ismerem.


Kegyetlen ez az érzés:(



#jó kapcsolat halála
máj. 7. 16:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%

Ha valaki ennyin képes ilyen szinten besértődni, azt én hagynám a fenébe, már bocsánat. Egy dolog, hogy magóára veszi, már azt is furcsálom. De könyörgöm, megbeszélni sem lehet vele a dolgokat? (Feltételezem, hogy felnőtt emberről van szó.)

!Feltéve! hogy nem hagytál ki pár fontos részletet.

máj. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Szakmailag telon es e mailben rengeteg a kontaktunk es oda vissza segitjük egymast bajtársi módon valamiféle szemelyesebb kapcsolatunk is van már pl magánélettel is kb képben vagyunk egymasnak, de inkább szakmai sorstársi a kapcsolat.


Erre nem ismerem meg személyesen.

Vissza se hív meg látja hogy többször is hívtam.


akkor ha másnap munkaidőben hívom hát nem tudom hogyan tovább ez az egész igy. :(

máj. 7. 16:31
 3/11 Noren1989 ***** válasza:

Feltétlen szükséges vele kontaktàlni?


Szakmai a kapcsolat? A felettesei alkalmanként a levelek címzettjei?


Nem mondom, de erősen felfújt a sztori a màsik fél oldalàról. Ismerek olyan embert is, aki betegség miatt sem ismer fel màsokat, meg olyat is, aki csak néz ki a fejéből.

máj. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

Érdekes hogy úgy írod le "bajtársias" a viszonyod vele erre meg se ismered

Hát biztos neked se esett volna jól,szerintem jogosan sértődött meg

Azt hogy mivel tudnád kiengesztelni? Írj neki üzenetet ha nem akar veled beszélni,de ne csak egyet addig írj amíg nem ír vissza erőszakosnak hangzik talán az is de jobb nem jut eszembe

máj. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De így munkaidőn kívül nem is beszéltünk soha. Hülyén nézne ki ha most elkezdeném hogy kb aludni sem tudok ettől most. Szerintem olaj csak a tűzre így
máj. 7. 17:11
 6/11 A kérdező kommentje:
Holnapig fogszorítva megpróbálom kibírni. De ha holnap fel is hívom mi értelmeset mondhatnék?
máj. 7. 17:12
 7/11 Noren1989 ***** válasza:

"Szvsz, Józsi, ne haragudj, nem ismertelek meg.


Anyàmat sem ismerném meg. Ha emiatt felb@szod magad, te vagy a f@sz.


Amúgy hogy halad a projekt?"

máj. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
55%
Hol van írva hogy megsértődött, mert a kérdező nem ismerte fel? Nekem ez kimaradt.
máj. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
55%
Ja a főkérdésben
máj. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Úristen, az ereidet ugye nem fogod felvágni?
máj. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!