Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nemeteknek meg meg van a...

A nemeteknek meg meg van a jozan eszuk?

Figyelt kérdés

Olyanokra gondolok pl az exem Angliaban egy gyarban dolgozott telen. Felszereltek nagy ventilatorokat a plafonra a csarnokban, es telen is ment, mert "a meleg levego felszall, szoval a ventilator lekeveri"

Vagy

Tegnap mentem melozni, a buszt eltereltek, de a sofor megallt valahol, mert nem tudtam hol van, es akit hivott, az se tudta, hogy terjen vissza a szokott utvonalra a tereles utan.

Ilyenek vannak Nemetorszagban is? Szeretnem azt hinni, hogy tobb eszuk van.


2020. febr. 28. 07:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
59%

Ezen az oldalon nem lehet kétségbevonni semmit, ami nyugati, csak a magyart lehet szidni.

Nekem is nagy csalódás volt London.

Disznóól, büdös, bunkó emberek, penész mindenhol.

2020. febr. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%

"A nemeteknek meg meg van a jozan eszuk?"


Ne hari, de ez tényleg eléggé...hát hülyén hangzik. 😄

Mert ezzel az erővel az oroszokat is írhattad volna, nem is értem, miért pont a németekkel hasonlítod össze, meg most megint ne hari, de mond egy angliában élő ismerősöd egy sztorit, hogy egy gyárban valami borgőzös ötlete támadt valakinek, erre meg neked gondolom az jön le, hogy az összes angol hülye. Aztán meg egy nem megfelelően tájékoztatott hazai buszsofőrről írsz, konklúzió: a magyarok is hülyék.


Furi vagy de nagyon. 😁

2020. febr. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Angol buszsofor Londonban.

Az exem videken dolgozott.

En 13 eve elek Angliaban, tudom mirol beszelek amikor azt mondom, hogy az angolok 90%-a idiota.

Nemeteket azert kerdem, mert gondolkodom, hogy atkoltoznek oda. De ha ugyanilyen hulyek, akkor nincs sok ertelme.

Ja, es bocs, de kb Havonta egyszer beszelek magyarul, Mar evek ota. Nincsenek itt magyar ismeroseim, Ugyhogy sokat felejtettem. *trigger*

2020. febr. 28. 08:47
 4/13 anonim ***** válasza:
60%

Akkor összegezzük: mindenki hülye [nemzetekre lebontva, mélységesen kianalizálva, szociológiai kitérőkkel], csak te vagy helikopter.

Neked, Ó tökéletes isteni lény! nehéz lehet így élni, ennyi idióta közt.

2020. febr. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%

Németeknek igen meg van,legkomolyab nép egész európába,van életül,kedvesek is(velem is azok voltak Münchenbe voltam kiküldetésen odajöttek hozzám dumálni ANGOLUL,mosolyogyak).

Tisztaság az a luxus ami ott van,a kocsipark a letisztultság azok a gyönyörű szép házak,minden ül.


Nem hiába a legerősebb gazdaságú nép egész európába,komolyan mondom.

Sőt a világgazdaságban is nagyon erősek,Kínát kilóra megeszik akárki akármit mond.


Igen józan eszű értelmes nép,így éltek túl 2 világháborút vesztesként,hogy legsikeresebb nép lettek Európában.


Tanulhatnánk tőlük bőven.

2020. febr. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

67%-feltettem egy kerdest, lehet, hogy rosszul volt megfogalmazva, de nem ez a lenyeg.

Nem azert tettem fel, hogy te itt eld ki a frusztraciodat, hanem mert tenyleg erdekel, hogy milyenek a nemetek.

Na mindegy.

Szep napot!

2020. febr. 28. 09:15
 7/13 A kérdező kommentje:
62% koszonom a valaszt!
2020. febr. 28. 09:15
 8/13 anonim ***** válasza:

Az emberek 90%-a MINDENHOL idióta.


Change my mind.

2020. febr. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ők legalább tudnak az anyanyelvükön helyesen írni.
2020. febr. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 nemaRendőrség ***** válasza:

Németeknek már csak a PR maradt, semmi más.

Minőségben már nagyon nem a régiek, mint emberek pedig gyengék lettek

2020. febr. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!