Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire fura ha valaki...

Mennyire fura ha valaki maszkot visel az utcán?

Figyelt kérdés
Minap láttam egy embert az utcán aki maszkot viselt (nem arcmaszk hanem sí maszk féle, 1 lyuk a szájnak és 1-1 a szemeknek). Miért viselhette ezt, talán valaki elől rejtőzködnie kell? Vagy mi miatt? Látott már más is ilyet?

2020. febr. 28. 17:13
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
A bűnözők szokták ezt csinálni, hogy ne ismerjék fel őket.
2020. febr. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy nem felismerhető az ember, de eléggé feltűnő az biztos. Ha egy rendőr meglát egy símaszkos embert szerintem minimum igazoltatná nem? Na meg egy közösségben szerintem mindenki tudná, hogy ki az, mert annyian nem járnak símaszkban szerintem
2020. febr. 28. 17:28
 3/10 anonim ***** válasza:
66%
Koronavírus
2020. febr. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
#3 ja valószínű, ha a szájnak is van nyílás...
2020. febr. 28. 17:33
 5/10 anonim ***** válasza:
10%

Korona hiszti miatt. Az emberek hülyék. Ez van...


A maszk viselése nem véd meg a vírustól. Az a többi embert védi meg a benned lévő vírusoktól azáltal, hogy nem fröcsög ki a taknyod nyálad, így nyilván elég egy olyan is, ami csak a légutakat fedi, nincs szükség a teljes arc talarására. De a cégeknek persze jó, ha minden szir-szart el tudnak adni a félelemre alapozva, így jó piacuk van a maszkgyárosoknak.

2020. febr. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
#5 nem érted, ez NEM orvosi maszk, hanem ilyen betörőmaszk vagy minek mondjam.
2020. febr. 28. 18:00
 7/10 anonim ***** válasza:
Elég csípős hideg szél fújt ma (legalábbis felénk), lehet, hogy a hideg miatt viselte.
2020. febr. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Az lehet, bár elég fura. De legalább nem ismeri fel az sem, aki hülyének nézi :D
2020. febr. 28. 19:04
 9/10 anonim ***** válasza:

Létezik hidegallergia, lehet az volt neki. Ez a szél meg olyan kva hideg volt ma, hogy én is a fél karomat odaadtam volna egy jó kámzsáért amúgy.

Engem is mindenki megbámul az utcán, mert fél fejet takaró szmogszűrős maszkot viselek futáshoz. Főleg most, gondolom azt hiszik, a vírus miatt hordom. Nyilván nehéz összekötni a húszcentis CITY feliratot, a sportcuccot meg a szmogot :D

2020. febr. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
24%

Nem mindenkit érdekel a sok hülye, aki azért nézi hülyének, mert ő a hülye és nem az akit annak néz.

Persze a hülyék azt hiszik, ha valaki pont olyan hülye mint ők, akkor ők nem hülyék, csak a többiek a hülyék.

2020. febr. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!