Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nincs sokszor semmihez...

Miért nincs sokszor semmihez sem kedvem? Nagyon sokszor élni sincs.

Figyelt kérdés
Egy 21 éves.
2020. febr. 29. 14:40
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
6#Tanulnom kéne mert mindjárt vizsga de hiába olvasom nem érdekel ezért semmi sem ragad meg,amikor van dolgom akkor is elő szokott ez jönni,teljesen mindegy mit teszek előbb vagy utóbb megint ide jutok.
2020. febr. 29. 20:36
 12/13 A kérdező kommentje:
7#Sajnálom,ugyan ezt tenném én is legszívesebben,gondolkodni sem szeretnék már.
2020. febr. 29. 20:38
 13/13 anonim ***** válasza:

Unalom s nem ismered önmagad.


Ha ismernéd azt aki a tükörből szembe vissza néz rád, akkor szeretnél dolgokat csinálni, melyek lekötnének + lenne célod amikhez sok mindent kell megtened, hogy elérd.


Már teljes életed lenne úgy.


Én 20-24éves korom közt kutatgattam önmagamat, igaz önismeretre tettem szert.

Sok mindent tanultam, megfigyeltem, tapasztaltam s kialakult egy 'én', aki akkor teljesült ki, amikor célomba belevetettem magam :

25évesen prototípus termékeket gyártottam, vevőkört alakítottam ki, rá alig egy évvel pedig vállalkozásba fogtam.


Nyugi van, nincs idegesítő személy a környezetemben, mert azt is leszelektáltam, mindent megszereztem amit szerttem volna.


Nem nagy shopingolós vagyok, sőt utálom mai napig.

Ház, autó, alkotáshoz való gépek, eszközök stb.


A másik baja sok embernek az önismeret hiánya mellet az, hogy nincsen rendes hobbijuk.


Míg én kapásból 15-t felsorolok neked, addig más 2-t se tud.


Az meg nem hobbi, ahogy a 24éves csaj mondta: "ivászat haverokkal".... 👎🕳️


Kezdj bele önmagad megismerésébe!

Hajrá.


Hidd el tapasztalatból mondom:

Magadon tudsz igazán segíteni, ott bent minden agyban dől el első sorban.


Ha ráérzel menni fog, ha nem, kósza birka leszel, mint a többi...

2020. márc. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!