Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van az hogy sokszor úgy...

Miért van az hogy sokszor úgy érzem nincs kedvem semmihez, amikor meg csinálok vmit akkor másra vágyom?

Figyelt kérdés

17/f vagyok, és elég nyitott MINDENRE, tényleg sok minden érdekel. Pl leülök az asztalomhoz, készülök jövőhétre, matekozok.. elmegy a kedvem, és úgy érzem gépezni akarok. Oké, ideülök gép elé, nézek egy sorozatrészt, a végére már eléggé unom, hacsak nem vmi kiugróan érdekes.


Utána játszok, akkor meg gyakorikérdésezni akarok.. Most meg itt vagyok, kulcsszavas kereséssel nézelődök kérdéseknél, de nincs semmi érdekes. Most meg unatkozok, az idő meg csak rohan a fejem felett és nem csinálok semmi értelmeset..


Ötletek miért van ez?


2013. máj. 25. 20:25
 1/3 Antimod ***** válasza:
100%
Ismerem. :) Ez egyfajta felfokozott állapot, bár ahogy "idősödöm", egyre ritkábban fordul elő. Nem tudom, mitől van, de teljesen egészséges vagy, ez legalábbis nem jelez semmiféle problémát.
2013. máj. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is vagyok ezzel 17 éves korom óta.:D Most vagyok 20:D Sportolni nem szoktál?
2013. máj. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2013. máj. 26. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!