Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek hány jó és rossz...

Nektek hány jó és rossz tulajdonságotok van?

Figyelt kérdés

Fel tudnátok sorolni?

Nem kis apróságokat hanem azokat amik rontanak az életeteken illetve azt amit szerettek magatokban és mások által is becsülendőnek gondoltok.



2020. márc. 2. 06:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem legjobb mindenkinek önismerettel kideríteni ezt.
2020. márc. 2. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én egy a4-es lapra felírtam egyszer: balra a jókat, jobbra a rosszakat. Akkor 43:35-re nyertek a jók.
2020. márc. 2. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

10 ezer jó tulajdonságom van . A 10 ezredik jó tulajdonságom éppen a szerénység. :)


Csak egy rossz tulajdonságom van. A gyakorin minden hülye kérdésre válaszolok. :)

2020. márc. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem sorolom fel az összeset, de van mindkettőből, mint ahogy mindenki másnak is. Egyébként ez annyira szubjektív téma, sok olyan dolog van, amit én pozitívnak tartok magamban/másokban, de más számára ez simán lehet negatív és fordítva is így van. Így színes a világ.
2020. márc. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Rossz: figyelmetlen, beletörődő, introvertált, érdektelen, nem törtető...
2020. márc. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!