Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ismertek Anikókat, Petrákat?...

Hosszúhajú kérdése:

Ismertek Anikókat, Petrákat? Vagy ti vagytok azok? Milyen a jellemük?

Figyelt kérdés
barátnőm egyik keresztneve anikó, másik petra. nem tudja eldönteni melyiket használja. -még most se....

#Petra #emberi jellem #nevek elemzése
2020. márc. 4. 00:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
37%
Két Anikót ismerek,mindkettő cigány. Egyiket se csípem,mindkettő egy beképzelt p*csa...
2020. márc. 4. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
55%
Anikó a testvérem, de mégis mi köze a névnek a jellemhez?! Nem ők választották.
2020. márc. 4. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
a név jelentése sokszor tükrözi a jellemet. az anikó kellem, báj kecsesség, isten kegyelme, a petra jelentése kőszikla. nagyon sokszor megfigyelhető hogy egy adott jellem tükrözi a nevet. tesód kedves, kellemes jelenség ? sok petráról írják hogy valóban kemények, azért érdekel milyen tapasztalataitok vannak - szerintem ez érdekes téma, ha az ember megnézi a neve jelentését.
2020. márc. 4. 01:16
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
A béla mit jelent?
2020. márc. 4. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
gugliba írd béla jelentése meg wikipédia béla név
2020. márc. 4. 02:11
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Ezt ezotériába kellett volna kiírni..biztos a szülők előre tudták hogy milyen lesz a gyerekük amikor a nevét adták..albert einstein zseni---albert fish sorozatgyilkos kanibál.
2020. márc. 4. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Édesistenem...


Ezeket a "mit jelent ez meg az a név" féle embereket nem tudom felfogni...

Nem tűnt még fel, hogy a "nevek jelentései" minden esetben a pozitív érzésekkel, képzetekkel vannak kapcsolatban?


Keress rá bármilyen női névre, fix hogy a finomság, kecsesség, szépség, intellektus, ragyogás, fiatalság, vidámság szavak lesznek belemagyarázva a nevébe.


És keress rá bármilyen férfi névre, fix hogy az erő, a bátorság, kitartás, délcegség, nagylelkűség, álhatatosság lesz belemagyarázva a nevükbe.


Nem érdekes hogy mindenkinek csak jó tulajdonságokat "jelent" a neve?

Ez szerinted mennyire tükrözi a valós személyét az embereknek.


A világon csak erős, bátor, nagylelkű férfiak, és jólelkű, kifinomult, derűs nők vannak?


Jó, én már kevés vagyok ahhoz, hogy a felnőtt fejedbe logikát erőszakoljak...


Szerintem a barátnődnek a vagy a Gerda, vagy a Jolán név lenne jó a személyiségéhez.

Neked pedig a vagy a Csenge vagy az Eszmeralda.


Mert csak...

2020. márc. 4. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Azt használja, amelyik jobban tetszik neki.


Nem a név dönti el, hogy ki milyen jellem. Én pl. Anna vagyok, a név jelentése szerint Isten ajándéka... És ateista.

2020. márc. 4. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Anikó: 2 Anikót ismerek, mindketten vezető, magasabb pozícióban dolgoznak, határozottak, sikeresek.

Petra: nem volt még közeli kapcsolatom Petrával, de akiket ismerek, azok népszerűen voltak, (iskolában) extrovertált személyiségek, akarva-akaratlanul is mindig a figyelem középpontjában álltak.

2020. márc. 4. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

#5:

Jól van bas_zki, jössz itt a google-el, de azért te is ide írtad ki a kérdést. Te miért nem gúgliztál rá akkor? 😄

2020. márc. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!