Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pomerániai törpespicc kutyája...

Pomerániai törpespicc kutyája van itt valakinek? Milyen jelleműk ezek a kutyusok?

Figyelt kérdés
Még az is érdekelne átlagban mennyibe kerül egy ilyen? Kant vagy szukát érdemesebb venni?
2017. aug. 14. 13:58
 1/3 anonim ***** válasza:
84%
ugatósak, makacsak, okosak. olyan 3-500 000 ft körül mozog az áruk. A szukák általában simulékonyabbak, viszont bármikor kifoghat az ember egy dominánsabb példányt.
2017. aug. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
81%
Élénk, ugatós, önfejű kiskutyák, értelmesek, de nagyon makacsok. Hisztire, odakapásra is hajlamos, ha nem elég következetesen neveled. Tenyésztőtől jó pár százezer forint (szapitól meg ne vegyél, mert beteges és ideggyenge lesz). Nem az számít főleg, hogy kan vagy szuka, hanem hogy az adott egyed mennyire domináns. Ha tenyésztőtől veszed, meg tudod mondani, hogy egy kevésbé domináns kölyköt szeretnél, és azzal könnyebb dolgod lesz.
2017. aug. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Szia! Nekem van egy pomim. 2 éves, mindenkit megugat, nagyon izgága, egész nap futkos az udvaron. A szőre igényel némi karbantartást. Nagyon édesek, de ez szerintem az összes kutyára igaz.:) Amivel én még jellemezném a kutyámat, hogy a pomik nagyon ragaszkodóak. Szörnyen örül, mikor hazaérek, mintha már rég nem láttuk volna egymást. Ételben sem adunk semmi különöset neki. Átlag kutyakaja. Kiváló házőrző, bár a legtöbb tulajdonos a házban tartja párnák közt, mi az udvaron tartjuk, ha bárki eljön a kapu előtt, gyors tempóban, magas hangon elkezd ugatni. Most ennyi jutott eszembe.:)
2017. szept. 17. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!