Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Igaz az alábbi történet, vagy...

Igaz az alábbi történet, vagy csak városi legenda?

Figyelt kérdés

Egy munkásnak egy gyárban felmontak. Végkielégitésre nem volt jogosult. Kérvényezte hogy méltányosságbol hazavihesse a gyártelepen itt ott felhalmozodott sok éve nem használt homokot. Megkapta az irásos főigazgatoi engedélyt. És minden nap hazavitt egy talicska homokot. A portán az engedély szigoru ellenörzésén kivul ( alaposan elolvasták, a munkást a személyazonossága igazolására minden alkalommal felszólították, s az engedély tartalmát, annak hitelességét - a vezérigazgatoi titkárság felhivásával- minden alkalommal ellenörizték) szoval ezt leszámitva simán átengedték. Szoval a munkás minden nap este hazavitt egy talicska homokot, majd mikor lejárt a 30 nap felmondási ideje, annak rendje és mondja szerint elköszönt és távozott.

A következő leltárnál pedig kiderult, hogy hiányzik 30 db talicska...


2020. márc. 4. 15:15
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Még ha igaz is lenne, nem értem mi a franc értelme lett volna annak, hogy hazavitt 30 db. talicskát?
2020. márc. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Azzal hordta a cigánygyerekeket az erdőbe... a környéken az öregasszonyok nem tudták mi ez a keréknyikorgás... aztán egyszer csak vörös lett az ég és cigánygyerekek kezdtek potyogni!!!


De ki volt taliga??? Taliga ittvagy???

2020. márc. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
eladta. 300 000 Ft [link]
2020. márc. 4. 16:05
 14/18 anonim ***** válasza:
Az se normális aki 10ezret ad egy öreg taligáért. Gyere el hozzánk adok az épitkezésről 5-öt ingyen azt add el 50.000 ftért, észre se veszik hogy elhoztam van 30db egymásra dobálva.
2020. márc. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
nem jo mert aranyeres vagyok, és nagyon gáz ha az bereped a börtönben...
2020. márc. 4. 16:20
 16/18 anonim ***** válasza:
Homokot engedéllyel vihetett, de talicskákat nem.
2020. márc. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Aranyos sztori. Tényleg olyan, mint az internetes rémtörténetek.
2020. márc. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Én ezt a viccet úgy hallottam, hogy a cigány naponta vitt biciglivel egy nagy zsákot a határon, de mindig csak homokot találtak benne. Nem tudtak rájönni, hogy mi az, amit naponta átcsempészik. Aztán kiderült, hogy bringát.
2020. márc. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!