Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek kellene egy ilyen lány?

Nektek kellene egy ilyen lány?

Figyelt kérdés

Első sorban fiuk válaszára lennèk kíváncsi... Van egy lány aki tesalkatilag elèg csinos/szèp de a szemei görbèn/kancsalul álnak... El fogadnátok vagy inkább elutasítanátok?

F/20



2020. márc. 4. 19:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
73%
Látszik, hogy még nagyon fiatal vagy. Még nem jöttél rá, hogy a valóságban senki nem tökéletes (te sem), és aki tökéletes testileg, annak az esetek többségében komoly lelki/pszichés defektusai, vagy rossz személyisége van.
2020. márc. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
28%
amúgy rettentő kiváncsi lennék, te mennyire nézel ki jól...
2020. márc. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
35%
Eszedbe jutott már,hogy lehet,hogy csak ferdén állnak a szemeid,ezért azt hiszed,hogy ő is ferde?
2020. márc. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
"Kellene", mintha egy félig megevett szendvicsről beszélnél.
2020. márc. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
53%
Inkább nézzen, mint lépjen. (félre)
2020. márc. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem ez korrigálható szóval igen.
2020. márc. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
66%

Lány vagyok, és hatalmas csapás lenne az önbizalmamnak, ha azért kosaraznának, mert kancsal vagyok.

Sok kancsal ismerősöm van, akik nagyon csinosak, és normális, intelligens párjuk van.

Nyilván ha téged nagyon zavar, és nem tudnál "vele élni", akkor ne áltasd se a lányt, se magad. De egyébként ez elvileg nem kéne zavarjon

2020. márc. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nyilván nem sètèsből irtam... Vsak kíváncsi voltam rá hogy mi az emberek vèlemènye ha egy ilyen emberrel találkoznának... De megint csak a rossz indulat...
2020. márc. 4. 19:44
 9/15 anonim ***** válasza:
Én tökéletes vagyok.
2020. márc. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
69%

Biztos attól félsz, kérdező, hogy könnyen félrekacsinthat. Másfelől viszont, ha te hibázol, akkor is félre fog nézni. :D


Viccet félretéve az enyém a legnagyszerűbb társ, pedig kancsal, és egyéb testi hibája is van, de lélekben mindent pótol.

2020. márc. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!