Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek van egy álom ideálotok?

Nektek van egy álom ideálotok?

Figyelt kérdés

Egyaránt jöhet belső ès külső tulajdonság is. Érdekel manapság mi jön be az embereknek legjobban.

Kort írjatok, nem -et nem kell :)



2020. márc. 2. 23:11
 1/7 anonim ***** válasza:
60%

Külső: fehér bőr, szőke haj, kék szem a gyengém, ez persze nem jelenti azt, hogy ne tetszett volna már barna hajú..:)

Belső: nyitott, elfogadó, intelligens, humoros, kedves, udvarias, picit romantikus, figyelmes, hűséges, laza, szeretnivaló

2020. márc. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
28%

Afrikai vagy róma, lényeg ne legyen fehér mert az uncsi, szeresse a rappet-et és tudjon focizni és védjen meg a náciktól.

L

2020. márc. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2020. márc. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Emily Blunt vagy Eva Green. Más nem érdekel, de kettőjük közül bárki. Nem vagyok válogatós.
2020. márc. 3. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Volt, de ma már nincs. Fontos lenne, hogy szép lábfeje legyen a nőnek. Más tekintetben pedig, hogy egy nemrég végzett képzést végre kamatoztatni tudjak, hogy önállóbb munkaköröm legyen. (38F)
2020. márc. 3. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem a szem és haj a legfontosabb, imádom a kékszemű férfiakat, illetve ha ápolt a haja,ne legyen kopasz,de túl hosszú hajú se, és úgy mindene ápolt, és ne legyen kövér.

Férjemre mind igaz ez hálisten

28

2020. márc. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Külső: mindegy csak ne legyen tőle azért hányingerem ha ránézek, ne legyen hosszú haja de kopasz se legyen csak ilyen sima tipikus fiús haja (ezek szerint mégsem mindegy xD)

Belső: ne erőltessen semmit, ne csak a kinézetem miatt szeressen (amúgy nem vagyok túl szép lány de mindegy), megértő, kedves, jót lehessen vele beszélgetni, ne szégyelljen a barátai előtt és a legfontosabb: legyen jó humora :D

2020. ápr. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!