Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen termékre lenne hatalmas...

Milyen termékre lenne hatalmas szükséged, de sajnos nem létezik?

Figyelt kérdés
2020. márc. 4. 23:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem mondom, hogy hatalmas szükségem van rá, de örülnék egy olyan borotvazselének, amivel miután bekentem az egész arcom és pár másodperc múlva lemosom, magától lehozza teljesen az arcszőrzetemet, és így nem kellene külön borotválkoznom.


26/F

2020. márc. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindig is olyanról álmodoztam, hogy amint kinyomom az ébresztőmet a telefonomon, a kávéfőzőm automatikusan bekapcsol, és lefőz egy bögre kávét.

Aztán nemrég olvastam valami olyat, hogy vannak telefonos appal működtethető kávéfőzők, szóval valami hasonló elvileg létezik valahol. :D

2020. márc. 5. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Van szörtelenitö krem. Fel kell kenni, vàrni egy kicsit es lemoshato vele a ször.


Nekem egy klon kéne. Amig ö tanul dolgozik es megcsinal mindent ami kell, legalabb én élhetnék is, mert igy meg sem idöm sem energiàm nincs arra.


Termékeket nézve, teleportàlàs. Ahhoz kepest hogy abban nöttem fel hogy mindenhova el kell menni mégsem tudom megszokni. Szoval egy xsettintessel beérni munkahelyre haza vagy màs orszagba akàrhova. Csak EZERT hagyom ki ez évben a nyaralàst, mert helotom van a 4-10 oràs utaktol. Mikor külföldre jartam dolgozni vonattal(8 ora ut csak oda) kezdtem szoszerint klausztrofobias lenni es beleörülni amit nem is hittem volna magamrol.

2020. márc. 5. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*es mentalisan kicsinal az is hogy Minden nap Mindig ugyanaz az "ösvény"/bolt/ut a munkàba. Oke neha kerülgetek màsfele masik boltba reggeliert, de kb mint madàr a kalitkàban szindroma igy is
2020. márc. 5. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egy Portal Gun-t szívesen elfogadnék. :D

Vagy egy klón/android gyártására képes gépet, akkor dolgozhatna helyettem egy kamu gép utánzatom. :D

2020. márc. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 V. Hélix ***** válasza:
Olyan radír amivel bármilyen írószert ki lehet törölni úgy, hogy ne maradjon nyoma. Ha rajzolok van, hogy a grafit nyomot se tünteti el teljesen a radír, ha meg filcet használok azt ugye sehogy sem lehet kitörölni.
2020. márc. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!