Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Létezik olyan kriptid/ legenda...

Mindmeghalunk!!! kérdése:

Létezik olyan kriptid/ legenda / " természetfeletti lény " ami piócára emlékeztet, vagy olyan mint egy hatalmas pióca?

Figyelt kérdés

#pióca #nadály #lópióca #loúpióca #vicces hangzású szó az a pióca
2016. aug. 4. 01:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ott a mongol halálféreg. Az áll hozzá a legközelebb.

Amúgy meg én még nem hallottam róla.

2016. aug. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%

példának a kevésbé ismert loúpiócát említeném meg:


[link]


Ez a lény pont akkora mint egy átlagos lópióca, csak mégis sokkal nagyobb.Egyetlen dolog ami megfutamítja az a sózottveccő,a sóveccő és a leghatásosabb a sózott ezüstveccő, mert ugye részben vámpír mivel vért szív.

2016. aug. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%

Valamint aki látta, azt is megemlíti pont akkora mint egy ló, csak sokkal inkább pióca.

...illetve, hogy pontosan akkora mint egy ló csak sokkal inkább pióca

....vagy pontosan nagyobb egy lónál csak sokkal inkább pióca?


mindegy, nem emlékszem már valamelyik.

2016. aug. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Most kicsit keresgéltem és találtam egy bizonyos Burach Bhadi nevezetű lényt. A középkori legenda szerint ez egy hatalmas piócára emlékeztető lény, aminek kilenc szeme van. Skócia sekély vizeiben garázdálkodott és az itt átkelő lovakra, illetve lovasaikra vadászott. Körbefonta és vízbe fojtotta áldozatát, majd pedig kiszívta annak minden csepp vérét.


Amúgy itt is van még pár hasonló féregszerű lény: [link]

2016. aug. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

4. köszönöm.


Burach Bhadi .... pont valami ilyesmire gondoltam.

2016. aug. 4. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!