Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen termék/szolgáltatás...

Milyen termék/szolgáltatás szerinted az, ami hiányzik Magyarországról, de külföldön imádják?

Figyelt kérdés
2020. márc. 5. 10:51
 1/8 anonim ***** válasza:
84%

Én külföldön imàdtam a kèsz szendvicseket uton utfélen. Igazi minöségi mozarella sajttal teljes örlésü kiflivel stb, itthon meg ràgos ràntotthus egy fél fonnyadt salata meg a szélére uborka hogy latszodjon, es minösègi péksègben is itthon olyanok a szendvicsek hogy joforman kidobni valo nem megenni. Es kint 1-2 Eur itthon meg 4-500 Ft az ehetetlen.

Itthoni ihatatlan kàvék plusz a tetejébe.



Valamint anno mindig a legolcsobb kekszet vettem kint (fele csoki van benne zselé masik fele psikota-piskotatallér a neve)ès lelopta a Györi keksz cég!!a kinti Legolcsobb kekszet es a sajà nevével gyàrtja es nem a legolcsobb keksz itthon. Hàt komolyan eszem megàll.

2020. márc. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Csendes kocsik a vonaton! Annyira jó lenne..
2020. márc. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
*szoval aranyaiban is nezve hogy itthon 3-500 eur egy havi fizu kint meg 1200 csak a minimalber de az àrak ugyanott vannak, raadasul gagyi dolgokert, egy vicc.
2020. márc. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Normális oktatás, normális egészségügy.
2020. márc. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%

Nekem leginkább az hiányzik Londonhoz képest hogy mindig van egy párszáz méterre bolt ahol tudsz egy üdítőt meg cigit venni útközben, tökmindegy hány óra van. nem áll meg az élet este 10 órakor, meg vasárnap.

Úgy idegesít, hogy itthon hülyének néznek ha este boltba akarok menni, mert hogy akkor aludni kell, meg a boltosnak is pihenni kell.. én pl. éjszaka vagyok fent mert akkor dolgozom...

2020. márc. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Vidámpark
2020. márc. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Másik dolog az Oyster kártya.

Akármelyik kisboltban lehet rá pénzt tenni, nem kell papirdadabokkal vesződni, érvényesitgetni, nem lesnek az ellenörök hogy megbüntet ha 10 sec alatt nem érvényesited felszállásnál, mert anélkül le se tudsz menni a metroba/fel se engednek a buszra hogy odaérintenéd.


Ehhez képest magyarországon a jegyautomata elnyeli az összes pénzem, a bkv pénztáros nem bír visszaadni és elküld, az ellenőr felpattan 5 mp alatt indulásnál és büntet merz nem kezeltem a jegyet amit öt másodperce vettem...


Ilyen dolgok amik zsörtölődés helyett egyszerűbbé teszik az életet hiányoznak. Mo-n nem azt nézik hogy lehetne egyszerűbb hanem azt hogy lehet lehúzni az embereket

2020. márc. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Coffee shopok
2020. márc. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!