Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha ajándékba veszel könyvet,...

Ha ajándékba veszel könyvet, meg tudod állni, hogy kicsit se lapozz bele?

Figyelt kérdés
2020. márc. 6. 09:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Regénybe nem lapozok bele, felesleges, albumba igen, persze! Bár a legutóbbi album fóliában volt, igen vakaróztam, hogy kibontsam-e, végül nem tettem :-) Ezért jó könyvesboltban vásárolni, ott nincs ilyen gond.
2020. márc. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Rodi91 ***** válasza:
100%
Ha magamnak veszem ha másnak mindig beleolvasok. Kicsit az elejébe,kicsit a középébe. Nyilván a sztorit nem ismerem meg,de sokat számít egy könyvnek milyen a nyelvezete. Meg nem is értem mit számít? Kiolvasom előle a betűket? Miért kéne megállnom,hogy beleolvassak?
2020. márc. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem olvasom ki, de belenézek. Eleve csak úgy veszem meg, hogy belenézek, elolvasom a tartalmat, fülszöveget, hátsó borítót.
2020. márc. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs lefóliázva, én beleolvasok mindig. Szerintem nincs ebben semmi rossz.
2020. márc. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Micsoda? Épp fordítva!


Ha ajándékba veszek egy könyvet, mindig tudom, hogy akinek veszem, az kb. mit kedvel vagy minek örülne. Nem kinézet vagy cím alapján választok, nem reklámok alapján, nem okoskodó ajánlók vagy borító, csillivilli fancy alapján, hanem beleolvasok, és elolvasom a fülszöveget is. Ha be van csomagolva a könyv, akkor kicsomagoltatom, ha nem teszik meg, nem veszem meg.

2020. márc. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én se értem most ezt, hogy miért kellene megállnom a beleolvasást.
2020. márc. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A páromnak rendszeresen vettem könyveket, de soha mégcsak ki sem nyitottam, abszolút nem érdekelnek az olyan storyk, ha mesélni is próbált belőle leállítottam, mert az én lelki világom nem bírja az olyanokat
2020. márc. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha könyvet ajándékozok, eleve fontos, hogy az ajándékozottnak akarok vele a kedvében járni, szóval valamennyire megnézem, hogy meg tudjam állapítani, hogy neki tetszeni fog-e. Akit nem ismerek eléggé ahhoz, hogy ezt tudjam, annak nem ajándékozok könyvet.
2020. márc. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Ha be van csomagolva a könyv, akkor kicsomagoltatom, ha nem teszik meg, nem veszem meg."


Max. a raktárban vannak a könyvek becsomagolva, vagy te oda is besurransz? 😄

2020. márc. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem, mert marhára nem érdekelt a könyv, amit vettem neki... :D
2020. márc. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!