Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nektek mi a véleményetek...

Nektek mi a véleményetek arról, ha valaki könyvet ad nektek ajándékba, de előtte elolvassa?

Figyelt kérdés

Egyik barátnőm mindig ezt csinálja, és habár engem nem zavar, mert az a lényeg, hogy gondol rám, én még sem tenném meg, mert így gyakorlatilag egy használt ajándékot adok neki.

Nektek mi a véleményetek erről?



2017. nov. 26. 14:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Hmm jó kérdés, más megközelítésből, ha olyan könyvről van szó akkor tulajdonképpen tudást/szórakozást ad át, amiben nincs kivetni való :D Ha jó állapotban van a könyv és nem az látszik rajta, hogy gyorsan tovább kéne adni akkor biztos szívből adja. Szerintem azért olvasta el mert kíváncsi volt rá és gondolta, hogy neked is tetszene.
2017. nov. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
39%
Ha valami ertekes, regi antikvar konyvet kapsz arra is hasznaltkent tekintenel? Inkabb orulj neki mert van kivel kibeszelni az olvasottakat.
2017. nov. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát elvileg az ilyesmi illetlenség. Ennek ellenére én is volt már hogy megtettem.
2017. nov. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
az antikvár könyv meg igenis használt. az nem jelenti hogy rossz, de használtnak használt
2017. nov. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem, nem antikvár könyvre gondoltam, egyszerű bolti könyvre. Én is szoktam antikváriumba meg könyvtárba járni, mégegyszer mondom, nem zavar a "használt" könyv, csak kíváncsi voltam mások véleményére is, hogy ti hogy gondoljátok.
2017. nov. 26. 15:37
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Volt már, hogy elolvastam :D De nagyon vigyáztam rá, hogy ne látszódjon.

Meg volt, hogy annyira megtetszett a könyv, hogy inkább megtartottam magamnak, és a megajándékozott személynek vettem belőle egy másik példányt.

2017. nov. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Más az, ha eredetileg is XY-nak veszed ajándékba, csak amíg nálad van, te is elolvasod, mert akkor az ő érdeklődési körének megfelelően választottál, neki szánod, és "csak kölcsönveszed".

Megint más, ha magadnak veszel valamit, de rájössz, hogy neked mégsem jön be, ezért adod tovább valakinek, akinek épp ajándékot illik adni, csak hogy elmondhasd, megajándékoztad:(

2017. nov. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Legalább művelődik ő is.
2017. nov. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!