Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy ember ilyet tesz annak...

Ha egy ember ilyet tesz annak milyen következményei lehetnek?

Figyelt kérdés

Ha valaki teljesen magába zárkózik és eltűnik? Rólam van szó (nyilván). A szüleimmel élek, a munkahelyen kell találkoznom emberekkel (sokkal), de amúgy elkerülhető ha otthon vagyok. Ha felszívódok hetekre, milyen reakcióra számíthatok ha egyébként közkedvelt vagyok? Általában naponta kétnaponta hívnak valahova, de most egy ideig egyedül szeretnék lenni. Nincs lelki gondom, csak most másra kell koncentrálnom minden figyelmem. Ha tehetném fel is mondanék de az nem opció, dolgozni azt fogok.

Mit válthat ez ki az emberekből? Az élettel teli XY befásul és eltűnik?

Volt mar ilyen kérdésem, csak ott nem fejtettem ki eléggé a részleteket.


Köszönöm a tanácsokat!



2020. márc. 6. 17:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Kit érdekel?

Veszel ki szabit, a szüleimnek szólsz hogy két hét múlva ugyanitt, azt csá..

Ennyi

2020. márc. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kapod el a koronát, jól teszed
2020. márc. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%

Mindenki aggódni fog.


Sokkal felnőtthöz méltóbb és emberibb megoldás, ha szimplán kidobsz egy facebook üzenetet a faladra, hogy "kedves ismerőseim, fontos elfoglaltság miatt egy ideig szüneteltetem a társas kapcsolataim, de nincs semmi baj, amint lehetőségem lesz újra jelentkezem..


Ígyis aggódni fog egy-két ember, de a többség talán megérti. Persze, ha csak nem direkt az a cél, hogy mindenki aggódjon. Akkor nyugodtan tűnj el szó nélkül.

2020. márc. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem valóban nem kapom el a koronát, jó hogy emlekszel.

Köszi mindenki, mentek a zöldek.

2020. márc. 6. 17:51
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
Felnotthoz méltóbb, és a Facebook..
2020. márc. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%

Soha nem fogod megtudni, mit szólnak, hiszen nem fogsz velük találkozni.

Különben az emberek általában leszrják a többieket.

Még 2x hívnak, aztán többet nem, ennyi.

2020. márc. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nemrég írt egy haverom körlevelet az egész tágabb haveri körnek, amiben leírta, hogy most időre van szüksége, kimerült, más dolgokra kell koncentrálnia és így az elkövetkező időszakban, nem tudja meddig, de minimum 4-6 hétig nem tud most senkivel sem foglalkozni vagy találkozni. Leírta azt is, hogy ez nem ellenünk szól és hogy majd utána bepótoljuk. Egyetlen ember sem reagált rá rosszul a társaságból, mindenki teljesen megértő volt. Sokkal egyenesebb és korrektebb megoldás, mint szó nélkül eltűnni és nem is nagy erőfeszítés szerintem.
2020. márc. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
86%
7: Mért, ha azoknak válaszolja azt, akik hívják, hogy most nem szeretnék menni, mert más dolgom van, vagy nincs kedvem, az mért nem korrekt?
2020. márc. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
es kit erdekel? Fogod magad es lelepsz, majd jossz-ennyi
2020. okt. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!