Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vannak ilyen pofátlan...

Miért vannak ilyen pofátlan emberek?

Figyelt kérdés
Bevásárlásnál párszor láttam már félig megevett péksüteményt, gyümölcsöt a pulton, vagy olyat, amibe csak beleharapott valaki és visszatette, illetve megkezdett csokit, chips-et, stb. a polcon.

2020. márc. 9. 16:24
 1/5 anonim válasza:
72%
Ez jó kérdés ....
2020. márc. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%

előttem egyszer egy kinyitott egy tormát megszagolni, hogy jó-e, másikat vitt el....

annyira megrökönyödtem, hogy semmit se szóltam, de látta, hogy látom


más meg megveszi romlottan ilyen miatt, meg gyártóhoz fordul

2020. márc. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
Elvileg ezért van a biztonsági őr, hogy ezeket, illetve a lopásokat figyelje. Egyszer egy szupermarkerben előttem egy család fizetett a kasszánál. A kijáratnál a biztonsági őr már várta őket (a riasztó nem jelzett). Kiderült, hogy a 7 év körüli kisfiú zsebre tett egy szelet csokit, a biztonsági őr pedig a kamerán át látta. Szóval elvileg az ilyen dolgok nem maradnak büntetlenül, vagy az őrök nem jól végzik a munkájuk.
2020. márc. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
41%

ilyet egyrészt pofátlan hülyegyerekek csinálnak brahiból, másrészt olyanok is, illetve olyanok gyerekei, akiknek nincs pénzük kifizetni, és megélhetési bűnözőkké válnak.

Én ez utóbbiakra nem igazán tudok haragudni, nem tehetnek róla, hogy a szüleik nem tudnak vagy nem akarnak dolgozni.

2020. márc. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ez jó kérdés, de szerintem olyasmi lehet benne, hogy hiába van kamera, biztonsági őr, stb., csak azért is bepróbálkoznak, mert tudják sokan, hogy hogyan kell kijátszani a másikat, illetve tesztelik, hogy ki mikor fog neki ugatni emiatt.
2020. márc. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!