Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleménytek ezekután a...

Mi a véleménytek ezekután a haveromrol?   Beesik hozzám, teljesen kifulladva, lihegve, leizzadva s közli, egy rendőr kergette egy darabig.   S mikor kérdezem, miért, azt mondja:  - Nem tudom, nem ért utol.

Figyelt kérdés
2020. márc. 10. 17:45
 1/10 anonim ***** válasza:

Valszeg jegy nelkül utazott vagy ott ment at gyalog ahol nem szabad.

Nekem is van haverom aki el tudott futni :D

2020. márc. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Drogos a csávó?
2020. márc. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nem. azt se mondanám, hogy normális, de komoly gondok nincsenek vele. nem sokkal hulyébb mint egy átlagember. az "ez még belefér" kategoria.
2020. márc. 10. 17:55
 4/10 anonim ***** válasza:
Márpedig ha egy zsernyák üldözte, ott valami komolyabb probléma van. Persze majd hülye lesz neked bevallani.
2020. márc. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
és ha tényleg nem tudta, de nem akarta megkérdezni?
2020. márc. 10. 18:25
 6/10 A kérdező kommentje:
bár van rá modszer elbujni egy kapualjban mikor odaér kigáncsolni, majd megkédezni, s miután megmondta, futni tovább.
2020. márc. 10. 18:26
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát ez elég fura.Én megkérném,hogy mondja már el részletesen,és biztos,hogy nem csinált semmit,amiért kergethette.
2020. márc. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
amugy elég csak elfutni, egyből kerget
2020. márc. 10. 20:01
 9/10 anonim ***** válasza:
Na igen,mondjuk ha esetleg így történt,hogy elfutott,akkor miért futott el? Én ezért kérném meg,hogy mondja el részletesen.Egyébként nekem egyik haveromat állították falhoz egyszer,mert este sportolt(futott)Kikérdezték,hogy mit csinál,miért van itt stb...aztán végül elengedték.
2020. márc. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
És ha kacsa jelmezt vesz fel, egy kacsa kergeti? A rendőr nem a jelmeze miatt rendőr, mindig az, pizsamában is, csak épp nincs hivatalosan szolgálatban, de akkor is fel kell lépnie, ha bűncselekményt lát. Szóval valaki kergette rendőr jelmezben, de nem biztos valóban rendőr is volt. Például a reklámokban a fogkrém/fogkefe árust fogorvosnak hisszük a fehér köpeny miatt. Ne higgyj a jelmeznek.
2020. márc. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!