Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nők, de akár férfiak is, mi a...

Nők, de akár férfiak is, mi a véleményetek róla, ha egy civil pasi? (többi lent)

Figyelt kérdés

Ha egy minden nap inges-nyakkendős pasi időnként olyan "egyenruhás" stilusban öltözik fel civil létére, mintha rendőr lenne, vagy sheriff?


Tehát világoskék/barna két zsebes-zsebfedős vállpántos ing, sötétkék/sötétbarna nyakkendővel


Nagyon gáz a dolog?



2020. jan. 30. 02:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha magadra is annyi időt fordítanál, mint amennyit mással foglalkozol, akkor boldogabb életed lenne.


Engem nem érdekel, hogy ki hogyan öltözik fel, ha úgy érzi jól magát.

2020. jan. 30. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Semmi véleményem nem lenne róla.
2020. jan. 30. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ki lenne ő: a magyar Chuck Norris? Vicces lenne.
2020. jan. 30. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom te akarsz parádézni így. Engem az sem érdekel ha búvárnak, vagy páncélos lovagnak öltözöl.
2020. jan. 30. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem az ilyen csalók és mindenféle szélhámosok szoktak rendőrnek öltözni? Azt gondolnám, hogy biztos megy lehúzni pár nyugdíjast.
2020. jan. 30. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Tehát kék ing, nyakkendővel? Azt gondolnám, hogy felvett egy kék inget nyakkendővel. Szerintem eszembe se jutna ez az egyenruha-dolog egy ing miatt.
2020. jan. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem sem egyenruhàs.

Inkàbb odivatu. Règen tettek csak az ingekre zsebet vàllpàntot, de még vàlltöméseket is.

Azt gondolnàm vmi turkàlos cuccban vagy. Ha egyaltalan eszre vennèm megfigyelnèm a szerkot, mert nem szoktam figyelgetni random emberek stilusàt, de mindegy.

Én megfigyelni olyasmiket szoktam mikor pl zebrànàl kèt teljesen egyforma magassagu es alkatu es nemü ember all csak különbözö ruhàban, akkor latom az oriási különbsegeket, hogy az egyik böven csinosabbnak/helyesebbnek tünik, hogy milyen sokat tesz csak a ruha önmagában! Ilyenkor pl rèszleteiben, ràèrtemben szoktam megfigyelni az elöttem àllokat.


Plusz amikor mellettem àll egy srac es ugyanugy van öltözve mint en, pl fekete rövid kabat vilagoskek farmer feher edzö, akkor olyan èrzésem van mintha a masik felemmel talàlkoztam volna, nagyon tetszik, es rendszerint ez a màsiknak ill senkinek soha fel nem tünik hogy egymáshoz öltöztünk.


Ja de, egyszer felvettem egy elegans stilus irtora tetszettem magamnak ami szexi is volt egyben de nem ribis, jött velem szembe egy pàr ahol a srac is elegansat vett fel (a csaj nem),a sràc le sem tudta rolam venni a szemét szinte latszott rajta hogy nöt cserélne ha lehetne egy pillanat alatt :D

2020. jan. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!