Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől lehet hogy sírok álmomban?

Mitől lehet hogy sírok álmomban?

Figyelt kérdés
Nem emlékszem rá, hogy megtörtént volna, de párom mondta hogy éjszaka sírtam, és nem tudom mitől. Álmodni nem álmodtam semmi olyat amitől mondjuk ez lehetne

2020. márc. 11. 15:07
 1/3 V. Hélix ***** válasza:
Lehet, hogy valami szomorút álmodtál, de amikor felkeltél már nem emlékeztél rá. Vagy valami belement a szemedbe és attól kezdtél könnyezni. Nem vagyok orvos nem tudom, hogy okozhatja-e betegség, de kis esélyt látok rá, hogy betegség okozza.
2020. márc. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Rosszat álmodtál és álmodban sírtál,én egyszer azt álmodtam ,hogy pisiltem a patakparton és rá ébredtem ,már majdnem becsurgadtam a ágyba..
2020. márc. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hmm fura... Mikor én álmodok (ami mellesleg elég ritkán van) akkor általában mindig emlékszem rá.. Köszönöm a válaszokat
2020. márc. 11. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!