Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Párom szerint szinte minden...

Párom szerint szinte minden nap nyöszörgök, sírok álmomban, de én semmire sem emlékszek belőle! Jelenthet valamilyen pszichés gondot? Vagy csak szimpla ártalmatlan dolog ez? (34 ff)

Figyelt kérdés
2019. dec. 6. 18:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérd meg, hogy egyszer ébresszen fel, amikor megint ezt tapasztalja. Talán kiderül, hogy mitől van ez. Akkor még emlékezni fogsz az álmodra. Akár többször is felébreszthet, akkor kiderül, hogy visszatérő rémálom, vagy sem.
2019. dec. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Volt már rá példa,hogy finoman felébresztett,de akkor sem emlékeztem semmire!
2019. dec. 6. 18:46
 3/8 anonim ***** válasza:
A babák sem sírnak álmukban, általában. Ha mégis, akkor az anyukájuk elviszi őket orvoshoz. Semmiképp se normális, egy minden nap síró felnőtt ember.
2019. dec. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy nem normális dolog ezek a nyöszörgések,síró hangok..ezért is írtam ki ezt a kérdést!
2019. dec. 6. 19:05
 5/8 gublug ***** válasza:

Egyértelmű pszichés gondok, de nem kell súlyosra gondolni. Ez ugyanolyan mint a fogcsikorgatás. A napi stressz így mutatkozik meg. Erre rájöhet még, hogy a te idegrendszered labilisabb az átlagnál, ha sokat aggódsz, idegeskedsz.


Hogy mit tehetsz? Naponta relaxálj, meditálj és igyál citromfű teát, hogy nyugtasd az idegrendszered.

Ha nem akarsz ülni, akkor pedig kiadósat sportolj: fuss nagyokat, ússz keményen.

A szex is jó, de én nem esküdnék rá.

2019. dec. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a napi fedzültsèget próbálja az agyad feldolgozni alvás közben. Lehet stresszesebb, feszültebb időszakod van mostanában. Ez önmagában még nem biztos, hogy kóros, nem hiszem, hogy komolyabb aggodalomra ad okot. Nekem múltkor olyan álmom volt, hogy a feleségem jött velem szeretkezni álmomban, erre mire rànézek nem a felesègem volt, hanem a szomszéd 70 éves banya. Akkorát kiabàltam, hogy a feleségem felèbredt, hogy valami baj van?😅
2019. dec. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Gyáá.. az igen! :)
2019. dec. 7. 05:29
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

"A szex is jó, de én nem esküdnék rá."

A legjobb....

2019. dec. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!