Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Létezik ismert, kék vagy zöld...

Létezik ismert, kék vagy zöld szemű ázsiai?

Figyelt kérdés
Tudnátok nekem írni neveket ? Szerintem nagyon szép lehet.

2020. márc. 13. 17:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Go Ara dél-koreai színésznő, neki zöld szeme van, először amikor egy sorozatban láttam őt, azt hittem, csak színes kontaktlencse, de aztán olvastam, hogy nem, ez a természetes szemszíne.


De pl. Seo Kang Joon színész-idolnak is különleges árnyalatú szemszíne van.

2020. márc. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%

A számiknál és egyéb északi népeknél szokott előfordulni, hogy kék szemű, vagy akár kék szemű, szőke az illető, de ázsiai arca van.


[link]


[link]


[link]


[link]

2020. márc. 14. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Na igen ha a géneket és a recessziv oroklodest nézzünk akkor bőven rá esely hogy még szőke félvér ázsiai kék szemekkel de full ázsiai arccal szülessen pl lattam mar full barna lányt full kék szemekkel de nem az a szurkes hanem rendesen ég kék volt! Nagyon durva volt

Ehhez az kell a recessziv öröklődéshez hogy minimum az egyik fél rendelkezzen erősebben ezekkel a génekkel (és az sem art ha a masik félben is van legalább 1 olyan ős aki külföldi volt azaz rendelkezik azokkal a génekkel!) na most a koreaiak eléggé szaporodtak másokkal is főleg amerikai katonákkal anno.... szoval a legtöbbnek már most is van olyan génjei! Az meg a masik hogy vannak olyan ázsiai emberek akiknek természetesen alakult ki pl a vörös haj pl Tibeten meg amit aZ utolso ne linkelt

2020. máj. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
De pl nagyon sok ilyen szőke kék szemű ázsiaibb jellegű ember van az óceániai szigeteken! Sőt meg olyan feket törzs is van akik szőkék! És természetesen nem pedig recessziv öröklődéssel!
2020. máj. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
#2 Ezek az emberek nem teljesen ázsiaiak, sőt inkább tűnnek europidnak mint ázsiainak. Az arcuk is max európai szemszögből nézve tűnik ázsiainak. Egy Ázsiában felnőtt ázsiai ember őket inkább európainak mondaná külsőre. A Liu Shaolin korcsolyázó testvérpárnak erősebbek az ázsiai vonásaik mint nekik de még ők is mondták interjúban, hogy mikor Kínában járnak őket az ottani emberek europid beütésű embereknek nézik, mivel egy ott élő ember ritkán találkozik európai arccal, így egy európai/ázsiai félvér emberen ők az európai vonásokat veszik észre, nekik az tűnik fel előbb mivel az ő látásuk arra "érzékeny". Sőt valakinek fel sem tűnik ott, hogy bennük kínai vér is van, néha meg is lepődnek rajtuk ott az emberek, hogy 2 európai ember, hogy tud jól beszélni kínaiul... Azok az emberek akiket linkeltél pedig európai szemmel is max átmenetnek tűnnek, nem teljesen ázsiainak. Egy ázsiai ember meg nem feltétlenül látja bennük az ázsiai vonásokat.
2021. okt. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!