Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azok az emberek akik gúnyolódn...

Azok az emberek akik gúnyolódnak az ismert embereken, celebeken, ők jobbak náluk? Ti például jobbak vagytok Schobert Norbinál?

Figyelt kérdés
Azt tapasztalom hogy az emberek szeretnek mocskolódni,szeretnek gúnyolódni ismert embereken,szeretik leszólni,megalázni őket.Például megjelenik egy cikk hogy Schobert Norbi azt mondja hogy a nők hibája hogy tönkremegy a házasságuk mert nem fogynak le,erre már a torkának is ugrottak sokan.Meg nem tetszett nekik a Norbi stílusa.És a kommentelő tisztelet a kivételnek milyen stílusban osztották ki a Schobert Norbit?Az nem baj?Nem kéne magunkba is nézni mielőtt elkezdünk másokat gyalázni,mocskolni?
2020. febr. 15. 09:58
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
77%
Lassn egy hónapja volt ez a norbis sz_rság és valaki még mindig ezen kattog. Még mindig meg tud lepni, hogy milyen ostoba emberek vannak
2020. febr. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Mintha arra várnának az emberek hogy valakibe belerúghassanak.
2020. febr. 15. 10:01
 3/31 anonim ***** válasza:
76%
Az önmagukat nem ismerő emberek hasonlítgatnak. Aki ismeri magát az nem foglalkozik mások véleményével, mert neki is van:)
2020. febr. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
De ezt azért is csinálják az emberek szerintem mert azt gondolják hogy a sztároknak tökéletes életük van és odacsapnak hogy ne érezzék már olyan jól magukat.
2020. febr. 15. 10:06
 5/31 A kérdező kommentje:
#3-as de az a sok kommentelő aki helyretette a Norbit az mind jobb ember mint Ő?
2020. febr. 15. 10:08
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Az ismertség felelősséggel jár. Így teljesen jogos hogy egy ilyen alapjában beszűkült kijelentés után szétszedik az emberek. Gyerekek is követik és nagyon rossz példát mutat nekik. Talán támogatni kellene hogy szülés után a férfiak hagyják el a feleségüket, vagy hogy családos emberként travikkal kamatyoljanak? Talán azt hogy túlárazott szemetet áruljon a birkáknak? Esetleg azt hogy az egészséges életmódot hírdeti, közben alkoholista? Mindenki maradjon csöndben, vagy éltesse az ilyen embereket? Azt kérdezed én jobb vagyok-e? Nos minden túlzás nélkül kijelenthetem hogy igen. 16 éves korom óta egészségesen élek, kategóriákkal jobban nézek ki mint ez a bohóc, nem látogatok travikat a családom mellett, nem vagyok alkoholista, szóval nem vagyok egy proli hipokrata.
2020. febr. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
78%

Hétköznapi gumicsont, meg irigység is van benne: "neki jól megy, nekem meg nem", de egyébként is miért kell hogy szimpatikusak legyenek ezek az ismert emberek.

Téged is aktívan foglalkoztat e téma, meg hogy "mások miért tesznek ezt-azt".

2020. febr. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
#6-os de elmondhatjuk a véleményünket nem alpári stílusban is.Azzal milyen példát mutatunk a gyerekeknek,Ha agresszívak,alpáriak vagyunk?
2020. febr. 15. 10:19
 9/31 anonim ***** válasza:
90%

Norbi kinyílvánította a véleményét egy olyan témában, amihez semmi köze.

Más az, ha azt mondja, hogy a hosszú élethez egészséges táplálkozás, sok mozgás kell, s megint más, ha mások "családi életében turkál". Ez sokaknak nem tetszik.

2020. febr. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
#9-es itt nemcsak a Norbiról van szó más ismert embereket is "szétszednek"a kommentelők.
2020. febr. 15. 10:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!