Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez összefügghet a kisebbségi...

Ez összefügghet a kisebbségi komplexusommal?

Figyelt kérdés

Ha a párom sokszor kellemetlen helyzetbe hozz nyilvánosan?

Én olyan nő vagyok,hogy ügyelek a külsőmre. Viszont a párom az elmúlt időbe már egyáltalán nem.

Szóval.. megpróbálok néhány szituációt felhozni.

Nyilvános helyen néha úgy beszél velem ,mint egy kutyával én általában legbelül dühös leszek,de nem csinálok semmit mert nem fogok nyílivánosan veszekedni,ha kettesbe maradunk és megemlítem neki még neki áll feljebb.

Kint van állandóan a feneke a nadrágból,rá szólók de akkor is annyi a válasza hogy minek nézzek oda vagy hogy nincs is kint. Az elmúlt időbe fogat sem mos és elszinteződött elől az egyik foga,de úgy nevet hogy mindenki lássa.(persze fogorvoshoz nem megy)Nem tud sokszor elmondani hiba nélkül egy mondatott és ha kijavítom engem hülyéz le.Ha a mondatában idegen szavat akar bevinni azt mindig tévesen mondja el. Ez csak egy pár dolog volt ami eszembe jutott hirtelen.Nem rég kezdtem el gondolkodni,hogy alig merek kimozdulni itthonról(már sok helyen kerültem miatta kellemetlen helyzetbe ,ami csak nekem kellemetlen) és mielőtt össze jöttem vele,nem ilyen voltam.Nincs bátorságom sem nagyon semmihez. (ő sosem ösztönöz csak annyit mond mindenre hogy jó vagy nem jó)nem hibáztatni akarok senkit csak elgondolkodtató. Befolyásolhatják a személyiségemet ezek a dolgok?Ja azt még leírom,hogy páromnak nincs szégyen érzete semmi miatt.Mióta együtt vagyunk semmi ilyen érzelmet nem láttam rajta.

6 éve vagyunk együtt.


2020. márc. 16. 08:12
 1/5 anonim ***** válasza:
De miért nem mész el? Érthetetlen számomra, hogy miért vagy együtt vele. Vagyis nyilván értem, láttam már ilyet, csak hát úgy gáz az egyész ahogy van.
2020. márc. 16. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
És nem azt mondom, hogy a pasid, rossz ember, csak tök nyilvánvaló, hogy nem illetek össze, és semmi keresnivalód mellette. Neki tök máshogy működik az agya. Még az sem biztos, hogy személyiségzavaros. Lehet, hogy csak így működik az idegrendszere.
2020. márc. 16. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Valószínű már nem maradunk sokáig együtt, mert ezen kívül még van sok egyéb dolog. Csak nem lehet egyik napról a másikra kilépni. Főleg hogy nem gondoltam volna, hogy az akit megismertem egyszer ilyen lesz.. És így fog viselkedni.
2020. márc. 16. 08:23
 4/5 anonim ***** válasza:

A párod sajnos egy neveletlen bunkó, bocs, csoda, hogy eddig bírtad mellette.

Jópár ilyet láttam amúgy, hogy alázza a barátnőjét a férfi, valószínű ilyenkor a férfinek van kisebbségi komplexusa, jó nagy adag agresszivitással.

Megváltozni úgysem fog, hidd el, vannak olyan férfiak, akik alapból olyanok, hogy boldog lehet egy nő minden percében mellettük.

Én is hülyét kapok amúgy az ilyen emberektől, főleg mióta költöztem, kb csak ilyenek vesznek körül. :(

2020. márc. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezért hülyeség az összeköltözés. Úgy az egészséges, hogy még a házasság után is van mindenkinek külön lakása/háza. És akkor nincs ilyen gond.
2020. márc. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!