Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha lenne egy naplótok, amibe...

Ha lenne egy naplótok, amibe bármit írtok, az igazzá válik, mi lenne az?

Figyelt kérdés
El nem tudom mondani hogy szó szoros értelmében földi istenné válva mennyi mindent tennék. Erről fantáziálok egy ideje a munkám közben (szalagmunka) és imádom a témát. Most hogy itthom vagyok felmerült hogy tőletek is megkérdezem.

2020. márc. 18. 01:58
1 2
 1/18 October15 ***** válasza:
60%

Is this a death note reference? :D


Hát először is pár ember 45 másodpercen belül szívrohamot kapna. [Na ez már egy death note reference.]

Másodszor 12 év szopás nélkül rájönnék, hogy vajon lehetséges-e házasítani a történelem és a pszichológia módszereit biográfia írásra. :D

2020. márc. 18. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Na eeeeez válasz hallod :D ilyenre tényleg nem számítottam. A death note eszembe sem jutott de igaz, tényleg olyan.
2020. márc. 18. 02:22
 3/18 anonim ***** válasza:
39%
Nekem az lenne, hogy minden ember miután ébredés után felkelne az ágyból egyből egy külső hatás által szembesüljön azzal, hogy a világon a legnagyobb erő a szeretet, és ehhez képest élje az adott napját. Ha ez minden nap minden emberrel megtörténne, aki a Földön él már holnap sokkal jobb világ lenne, és egy elviselhetőbb bolygót teremtenénk egymás számára, a vele járó örömökről nem is beszélve.
2020. márc. 18. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
52%

Egy egészséges testet...

Semmi mást.

Nem akarok semmit kézhez kapni.

2020. márc. 18. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
48%

Egyenes orrot.


Minden mással ki vagyok békülve magamat, az életemet illetően, ez az az egy dolog, amit soha nem fogok tudni elfogadni. De még szerencse, hogy léteznek szépészeti műtétek. Sokba fog kerülni, nagy áldozatokkal fog járni, de hát ha ez az ára a személyes boldogságomnak, akkor minden pénzt megér.

2020. márc. 18. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
55%
Hogy életem legfontosabb személye, aki már nincs közöttünk, újra itt legyen, egészségesen. Mást nem akarnék.
2020. márc. 18. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Nagyon szép vágyaitok vannak, tényleg! Le a kalappal. "Furcsa" - szerintem az én lelki defektem - hogy senki nem írt korlátlan pénzt, hatalmat vagy ilyeneket. Ezek szerint nekem hiányzik nagyon valami amit pótolnék. Köszönöm a válaszokat!
2020. márc. 18. 03:39
 8/18 anonim ***** válasza:
6%

Általában a naplómba igaz dolgok vannak, amik megtörténtek már és olyan dolgok, amiket meg szeretnék valósítani. Ezeknek nagy része el is készül.

Nekem nagyon hasonló naplóm van. Azzal a különbséggel, hogy én nem várom mástól az eredményeimet, hanem én teszek értük.

2020. márc. 18. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
9%
#4 vigyázz mit kívánsz, mert kéz nélkül nehéz lesz az élet! Ha nem akarsz kézhez kapni, akkor a kezed fogja bánni.
2020. márc. 18. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
31%

1, Egymás indokolatlanul fölösleges b×sát megszüntetném;

2, A régóta áhított foglalkozásomról írnék benne;

3, Egy szép lábú barátnőről írnék.

2020. márc. 18. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!