Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most az egész ország el van...

Most az egész ország el van keseredve a vírus miatt?

Figyelt kérdés

Mert szerintem van aki fel sem veszi, látok sok mosolygós arcot is, hogy fiatalok mennek röhögcsélne, de látok lecsengő szomorú arcokat is akik a gyógyszertár előtt várakoznak, hogy sorra kerüljenek, mert belül nem lehet várakozni.


Ti, hogy látjátok ezt?


Debrecenben vegyesen látok minden hangulatú embert, de azt mondják Pesten mindenki szomorú arrcal jár és nincs forgalom szinte az utcán sem.


2020. márc. 18. 22:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
55%
Nincs. Engem is aggaszt, hogy mi lesz a vége, de azért nem lógatom az orrom.
2020. márc. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
70%
"de azt mondják Pesten mindenki szomorú arrcal jár" ez mi a tököm te valami rajzfilmnek látod a világot?
2020. márc. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
43%
3 fele emberi reakciot kulonpoztetnek meg pscihologusok krizis eseten a legtobben vagy tulreagaljak, vagy elbagatelizaljak a helyzetet, es ahogy latom senki se tajekozodik rendesen csak terjed a hulyeseg.
2020. márc. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
71%
Én nem látom a reakciójukat a maszk miatt. :)
2020. márc. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
35%

Én nem foglalkozok különösebben vele, ez az egész azokat vágta földhöz most, akik a pénzt hajszolták, máson gazdagodtak meg, valaki pedig abba van bele betegedve hogy nem mehet dolgozni...

A kiadásaimra figyelek jobban, hogy ha nem muszáj ne kelljen a megtakarításomhoz hozzányúlni a nagy hiszti miatt, jelenleg aminek örülök az a benzinár esése, a napokban pl munka után hazaérve átülök motorra, és csak gurulok egy jót, továbbá várom hogy hátha leállítják a munkát nálunk is, pihennék legalább egy kicsit, és elég jó idő van már ahhoz, hogy ne otthon kelljen ülni.


Én nem bántom az embereket, de azt el kell ismerni hogy sok a naív, felülnek a híreknek, most már nem lehet eldönteni hogy egy kamasz vagy fiatal felnőtt csak feltűnősködni szeretne a maszkjával, vagy tényleg alaptalanul, még ha kolera, ebola volna akkor megértem, de így sok a kérdőjel bennem.

Néhány cég sokkal nagyobbat veszít ezekben az időkben, mint mi átlagemberek, ugyanis ha átmegy rajtunk úgy el is felejtjük.

2020. márc. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Én is még most megyek haza a villamossal, velem éppen szemben egy négergyerek nevetgél a telefonjába, valakivel beszél más meg szinte mindenki a telefonját nézi.


De hallottam olyan embert is ma aki azt mondogatta, hogy tönkre megy az ország, meg stb.stb.

2020. márc. 18. 23:19
 7/18 anonim ***** válasza:
36%
"Én nem foglalkozok különösebben vele, ez az egész azokat vágta földhöz most, akik a pénzt hajszolták, máson gazdagodtak meg, valaki pedig abba van bele betegedve hogy nem mehet dolgozni..." Nyilván aki mamahoteles, mint te, azt ez nem viseli meg.
2020. márc. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én picit tartok tőle. Megmondom őszintén, 25 éves vagyok de félek. Féltem a családtagjaimat is, a kollégákat is, barátokat. Sajnos vasutasként nem maradhatok otthon, muszáj emberek közé mennem pláne, hogy 100 kilométereket kell mennem a munkahelyre. Félek a jövőtől, mert ha elmegy a vírus, utána mindenki érezni fogja a gazdasági hatását. Igaz, most jó hír, hogy nem kell a hiteleket fizetni, mert nekem havi 120 ezer a törlesztés is. Borzasztó elkeserítő, ami most történik.
2020. márc. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
52%
En nem latok szomoru arcokat, vagy legalabbis nem tobbet, mint maskor. De maskor se latok sok szomoru arcot, a mezei fapofa a legjellemzobb, ami mogott barmilyen erzelem lehet, gondolom ha egyedul mesz valahova, te sem vigyorogsz orrba-szajba akkor sem, ha jo kedved van. Akiket tarsasaggal latok setalni, ok altalaban jokedvuek, vagy legalabbis nem latom rajtuk, hogy elkeseredettek lennenek. Forgalom meg van boven, legalabbis ahol en lakom, itt a legtobb ember kisgyerekes, csalados vagy kutyas, kb reggeltol sotetedesig mindenki kint lofral az utcan.
2020. márc. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
69%
Engem nem a vírus aggaszt, hanem a bevezetett félmegoldások, amik nem állítják meg a vírust, de legalább bőnyállal cumizhatok a készlethiány, a megnövekedett alapanyagárak és a bezárt piacok miatt..mint sokan mások is.
2020. márc. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!