Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyetemi levelezőn az átlagéle...

Egyetemi levelezőn az átlagéletkor kb. mennyi?

Figyelt kérdés

Vannak azért a klasszikus 18-22 éves emberek is vagy ők kisebbségben? 40 évesen öreg leszek már ott?


Levelezőn is ki szoktak alakulni egyetemi baráti körök akik elmennek közösen sörözni vagy egyáltalán nem?



2020. márc. 20. 11:19
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Levelezőn jellemzően azok vannak, akik második diplomájuk csinálják, vagy az érettségi után nem mentek el azonnal. Persze nem kizárt, hogy vannak érettségi után azonnal levelezőn, semmi nem tiltja, de nem ez a jellemző. Attól még barátkozni lehet, sőt, mivel kevesebb az óra de ugyan az a tananyag mint nappalin, jobban össze is kovácsolódtok, nem felületes, együtt iszogatós barátság lesz, hanem bizalmi alapú, mert számítotok egymásra.
2020. márc. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%

Vannak azért a klasszikus 18-22 éves emberek is vagy ők kisebbségben? - én kicsit érettebb arcokat láttam órákon. Többségünk 25 év feletti minimum.


40 évesen öreg leszek már ott? - ezzel ne foglalkozz.



Levelezőn is ki szoktak alakulni egyetemi baráti körök akik elmennek közösen sörözni vagy egyáltalán nem? - biztos, bár szerintem nem jellemző. Nem nappalin vagyunk, ahol olykor bemegyünk dolgozgatni 4 órákban, + vannak, akiknek családja is van. Attól még tudsz ismerkedni, hátha valakinek lesz ideje néha . :)

2020. márc. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%

Szaktól is függ. Pl.nálunk nehéz bejutni pszichológiára, ezért sokan a levelezőt is bejelölik 18évesen, hogy mindenképpen felvegyék őket.

Amúgy szerintem ki tud alakulni jó társaság. Egymásra lesztek utalva, biztos lesz facebook vagy e-mail csoportotok, ahol az infokat cserélitek. Ha meg mondjuk péntek-szombaton lesznek az órák, a vidékről jövők ott alszanak, ergo péntek este összeülhettek egyet vacsorázni v.sörözni.

2020. márc. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%

Párom 24 évesen kezdett levelezőn. Én egy alap és egy mesterszak után szintén 24 évesen kezdem ősztől a harmadik szakom estin. :)

Ismerem párom néhány évfolyamtársát, van 50 éves is, 20 is, 30 is. A többség 30 körül volt állítólag. Nálam mesteren is ilyesmi volt az összetétel, szerintem rajtam kívül még 2 ember jött egyből alapszak után.


És hajajj, szoktak sörözni... Például mi is minden csütörtökön este beültünk sörözgetni órák után. Este 6-kor ért véget az utolsó óránk és valamivel le kellett vezetni. Nyilván akinek gyerekei vannak, kevésbé elérhető, de a többiek abszolút. A munkahelyemen is megy az opcionális csapatépítés ezerrel, gyakornokokkal együtt vagyunk 20-tól 45-ig mindenféle korosztályban. :)

2020. márc. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%

Amit én láttam műszakin: Alapvetően nagy a szórás, de az átlag 20-40 közötti. Persze, akadnak idősebbek is. Nálunk volt egy hapsi, aki 60 körül volt, nyugdíj előtt. Simán eldumált vele mindenki, normálisan állt ő is hozzánk. A legjellemzőbb embertípusok, akiket láttam:

- Olyanok, akik eleve levelezőn kezdték el, mert dolgoznak agy ilyesmi. Ők általában fiatal huszonévesek. Találtak melót vagy csináltak egy szakmát és utána jöttek el levelezőre.

- Azok, akik megunták a nappalit és inkább lazábbra vették vagy elmentek dolgozni. Szintén a huszonévesek.

- Középkorúak, akik dolgoztak már az adott területen, de előre akarnak lépni.


Az meg, hogy mennyire lehet barátkozni... Az emberek többsége mindenhol nyitott, de komolyabb téren mindenki felszínes. Ez ugyanúgy igaz a nappali képzésre és levelezőre, de a munkahelyi kapcsolatokra is.

2020. márc. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
9%

Én most betippelnék egy 32-t a tapasztalataimból.

Vannak húsz körüliek, meg huszonévesek, vannak 50 fölöttiek is ; és ezt én így nagyjából átlagban összességében olyan 32-re saccolnám.

2020. márc. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ritka a 40 50 es.

A 30 asok szoràsa is.


Legalabbis en még egyet sem lattam nem tudom milyen àgak levelezeöiröl irogatnak itt.

2020. márc. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#7: Műszakis vagyok.
2020. márc. 21. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én a harmincas kategória vagyok. Olyat csinálok, amit érettségi után elkezdtem, de otthagytam a fenébe, mert rájöttem, hogy sose akarok vele foglalkozni. Igazából most se, de érdekes és ráérek, meg kitelik a tandíj. Én nem kapcsolódok ki senkivel, oké, online van kapcsolattartás, de szerintem a legtöbben alapból így vannak, hogy nem helybeliek, szóval bejönnek és mikor végeztek mennek haza, a dolgukra, családhoz stb. Mikor anno érettségi után jártam nappalisként ugyanide, akkor is úgy jött le nekem vizsgaidőszakban a levelezősökről, hogy nagyjából egymás környékén álltak mikor vizsgára vártak, vagy jegybeírás, betekintés volt, de nem voltak úgy összenőve, mint mi nappalisok. Nálunk mind idősebbek is voltak. Nekem ez akkor fura volt, most nem az. Azért jelentkeztem, mert meg akarom csinálni, a szociális élet nem érdekel, van elég, rá se érek még pluszt kialakítani. Anno nappalisként, meg ugye ez még annyira képlékeny volt és természetes volt, hogy az új hellyel, intézménnyel együtt jár a társasági élet is.
2020. márc. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!