Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az hogy megmondják nekem...

Mi az hogy megmondják nekem vagy nekünk hogy mikor mehetünk ki és mikor nem?

Figyelt kérdés
Ráadásul gyönyörű az idő is, igazi tavasz van. Eszem megáll komolyan. Itthon aztán k urvara belehet csavarodni, egész télen bevoltam zárva csak munkába jártam el... Mostmeg megint itthon kell(ene) maradni..
2020. márc. 20. 16:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
Ha társadalomban élsz, ez ezzel jár. Vonulj el a Himalájába, vagy egy lakatlan szigetre, ott sétàlgathatsz.
2020. márc. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
62%
#2 majd akkor legyen nagy a szád ha elkaptad a koronavírust.
2020. márc. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
95%
Nem kell otthon maradni. A társaságot kell kerülni. Nyugodtan menj el az erdőbe kirándulni, de egyedül, max a családdal, nem hordákba verődve.
2020. márc. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
88%
Higgadj le, holnaptól úgyis jön a tél, nem lesz kedved csavarogni. 😂
2020. márc. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem lazán ki mehetsz sétálni, úgy hogy elkerülöd embertárasidat.
2020. márc. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
65%
Kezdjetek inkabb hozzaszokni, mert meg az elejen sem vagyunk semminek foleg akkor, ha sok ilyen lazadozo es ertetlenkedo ember szedeleg mindenhol. Jo, hogy elromlik az ido, ez sokat fog segiteni … de valojaban meg akkor is lesznek maszkalok, amikor mar kijarasi tilalom lesz. Rengeteg ilyen okor ember van es csak bamban neznek, ha szólsz nekik.
2020. márc. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
24%
Ez a virus nem ranezesre fertoz, tehat hiaba nem latsz senkit ha elotted par perccel arra jart egy fertozott, aki eppen ott kopte ki a tudejet, te pedih belesetalsz a kohogesebe. A futo is liheg mint allat amikor elfut melletted. Egyáltalán nem egeszseges most az erdo!
2020. márc. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
50%
#7 ne beszélj hülyeséget.
2020. márc. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
86%
Milyen szar lesz, mikor a 40 fokban nem áztathatod a valagad a strandon, hanem akkor rendelik el, csak mert most nem tudsz nyugodni.
2020. márc. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
73%

"Mi az hogy megmondják nekem"


Na az ilyeneket kellene végigpofozni az utcán, hogy végre felfogják az okát a picurka agyukkal.

2020. márc. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!