Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van rajtam kívül fiatal, aki...

Van rajtam kívül fiatal, aki nem él a Face/Insta/Tinder/Tiktok mérgekkel?

Figyelt kérdés

Persze nagyon is használom a netet, és kihasználom az előnyeit, mert van. Viszont a közösségi médiát mérgezőnek találom, mert nem nehéz átesni a ló túloldalára, valamint -az erre nem immunis embereket- keményen tematizálja, manipulálja, mozgatja. A sok idiótát már meg sem említem.


Ami egyedül nehéz az az, hogy a kommunikáció nehézkes, azokkal, akik tőlem messzebb laknak.


Egy 20F


2020. márc. 20. 17:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
62%
Hidd el,te csinálod jól,ne akarj olyan lenni mint a többiek...
2020. márc. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
70%

A közösségi médiákat is lehet jól és rosszul használni, méregnek biztosan nem nevezném őket. Leginkább, hogy az általad felsorolt médiumok jelentős részének nem is ugyanaz a célja.

19/L

2020. márc. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Csak facet, kizárólag azért, mert van akit máshogy nem lehet elérni, még telefonon se hajlandó beszélni. Semmi mást. Nem érdekel a közösségi média.
2020. márc. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
77%

Nekem a facebookom fel van fuggesztve, így van Messenger. Csak ezt használom. Többnyire inkább telefonálok mint írok.

A tik-tok,Snapchat, Tinder és hasonló alkalmazások számomra szánalmasak. Az Instának se látom sok értelmét. Mindenki azt mutatja ami szeretne lenni és nem a valóságot.

2020. márc. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
58%
Nincs, te vagy az egyetlen különleges hópehely.
2020. márc. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
49%

A mai húszasoknak rejtélyes okból én már papának számitok (fura, mert mikor én voltam annyi, nekem a harmincas nem számitott annak), de ha 30 évesen még jogosult vagyok a válaszadásra, nekem sincs semmi ilyenem. Soha nem is volt. Egyszer volt kisérleti jelleggel facebookom, de annyira nem passzolt az egyéniségemhez, hogy egy-két hónap múlva töröltem.


Kommunikációra telefont és sms-t és emailt használok, okostelóm, messengerem és egyebeim nincsenek.

Nem hiányzik, nem szeretem, nem érdekel, bosszant.

2020. márc. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
63%

Jelen, 19/F

Próbálom megelőzni az agyzsugorodást, így mellőzöm ezeket az alkalmazásokat. Sajnos nagyon sokszor megszívom, főleg ismerkedés során... Ha nincs ilyened, szóba se állnak veled onnantól.

2020. márc. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
71%

Nagyon ügyes vagy, jár a faroksimogatás, mert olyan egyedi vagy hogy nem mész a tömeg után. Ha leírtad volna azt is, hogy már régóta nem nézel tv-t, csak művészfilmeket vimeon, akkor már térdelnék is le előtted, olyan különleges lennél.

Mert köztudott, hogy aki használja a facebookot, az egy tömegember, akkor is, ha csak 2 naponta messengerezik a messze lakó családjával. 25f

2020. márc. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
14%
Se Facebookom, se Instám, Tinderen meg nőnek adom ki magam.
2020. márc. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
64%
És még ilyen mély vitába is bonyolódsz, hogy tudsz anyázni...nagyon értelmes fiatalember vagy, anyád büszke lehet rád, mindjárt meg is mondom neki.
2020. márc. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!