Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is van itt, akinek a...

Más is van itt, akinek a jelenlegi állapot (egyelőre) paradicsomi, végre van ideje hobbizni, sportolni, kicsit lehet egyedül?

Figyelt kérdés

Én másfél hete vagyok "karanténban" és konkrétan odáig nem jutottam el, hogy kitakarítsam a lakást (pedig akár ablakot is lehetett volna pucolni).

Kihasználtam, hogy végre nem 6 órákat alszom és van időm a hobbijaimra, amikkel évek óta nem volt lehetőségem foglalkozni.

Odáig se jutottam, hogy új tornagyakorlatokat keressek a net alapján, a régieket csinálgattam. Van régi receptkönyvünk, de nem jutottam el addig, hogy kinyissam, mert el is repült ez a másfél hét.


2020. márc. 22. 08:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha van pénzed akkor jó...akinek nemjo ez az gyakran azért van mert azon agyal mi lesz jövő hónapban ha nem kap fizut :(

True.

2020. márc. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi sajnos egész nap tanulunk a gyerekekkel, annyi házi van, plusz home office-ozok. Semmire sincs idő, hétfőn kikészítettem magamnak egy könyvet, de még ki sem nyitottam. :( Tegnap elmaradt házikat csináltuk és mára is maradt még. Közben hallottam ismerősöktől, hogy van aki fél óra alatt összedobja a napit, és egész napuk szabad.

Szerintem használd ki, én örülök neki, hogy legalább valakinek jó, és remélem, a tanárok visszafogják magukat egy kicsit, mert a feladott anyagokat nekik ki is kell javítani. Talán ők is elfáradnak. :)

2020. márc. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Egyébként is elég zárkózott vagyok, nem megyek mindig mindenhová. Az életem egyelőre annyit változott, hogy korábban kell boltba menni, ha még akarok kenyeret találni.
2020. márc. 22. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

# 2


Igen, gondolom, hogy akinek gyereke van, annak még rohanósabb lehet, mint egyébként...



Akinek nincsenek gyerekei, az használhatja ki a home office miatti több időt.

2020. márc. 22. 08:33
 5/10 anonim ***** válasza:
12%

Nem egy kerdes van mar itt erröl hogy mas nem unatkozik? Mit csinal hogyan nem lesz depresszios stb


Es jönnek a valaszok hogy filmezik eszik takarit azaz mindenki a kerdesben ugy raer (tenyleg a semmire)meg raertükben agyalnak plusz online tanfolyamokon meg nyelvtanulassal töltik ki az idöt kinjukban meg valaki a tözsdezes felé kacsintgat stb


Szoval sokan nem talàljàk fel magukat tenylegesen csak pislognak össze vissza minden felé

2020. márc. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nekem ez olyan fura!

Annyi dolog érdekel, annyi mindent kipróbálnék!



A süthető gyurmázásig és a horgolásig se jutottam el.



Mondjuk nekem az álomélet mindentől távoli kis házikóban lenne, napi 6 óra munkával, azt is távmunkában.


Ja meg írni akarok egy könyvet is, amúgy azzal se haladtam igazán...

2020. márc. 22. 09:00
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

de jó is akinek megadatott a homeoffice.

eladóként próbálnád meg..

2020. márc. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Egébként félre ne értsetek, az anyagiak miatt én is aggódom és tudom azt is, hogy sokaknak már most nagyon rossz.

Az én esetemben is nagy esélye van a kirúgásnak. A cég nagyon válságérzékeny, már most spórolni akar és a munkám olyan, amit ugyan nehezen, DE el tudna látni más is.


Jelen kérdésem csak arról szól, hogy: végre, szabadidő!!

2020. márc. 22. 09:42
 9/10 anonim ***** válasza:
Nagy nehezen sikerült elérnem hogy szabira menjek mert jól lebetegedtem... Most próbálom kikúrálni magam, és élvezni ezt a kevés időt amit végre itthon tudok tölteni. Nagyon gyorsan el fog telni attól tartok. Annyi mindent tudnék csinálni, amit hónapok óta halogatok, de nem lesz mindenre időm.
2020. márc. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Először én is örültem pont emiatt, hogy végre több időm lesz magamra. Én egyetemista vagyok és azt nagyon nem szerettem, hogy az egyetem rengeteg időt elvett az életemből pl. utazás vagy a felesleges órák kötelező jelenléttel (nekem az összes órám katalógusos csak nem tudom minek) és emellett elég sokat kellett tanulnom (mert az órákon jóformán nem csinálunk semmit és kb. mindent otthon maguknak kell megtanulni, feldolgozni, megírni stb.). Emellett nagyon kevés időm és energiám maradt pl. hobbira, sportra, szórakozásra vagy csak szimplán pihenésre. Ez az egy hét nekünk tavaszi szünet volt és nagyon jól esett, végre tudtam magammal foglalkozni. Valamint ugyanezt vártam a távoktatástól is, de ezzel kapcsolatban már nem vagyok annyira lelkes... Néhány tanárunk már küldött ki új tematikákat, hogy hogyan képzelik el a kurzusok teljesítését. Hát a 90% úgy gondolta, hogy szimplán elküldi az anyagot és megemeli a beadandók és tesztek számát, hogy minden órára legyen feladat. Szóval most még több feladatunk és tanulnivalónk lesz, mint alapból...amit nem igazán értek, mert sok változás igazából nem történt, hiszen órákon tényleg nem csináltunk semmi értelmeset eddig sem. Valamint elvárják, hogy az órák időpontjában legyünk elérhetőek, jelentkezzünk be ilyen-olyan alkalmazásokba stb., tehát ugyanúgy nem fogom tudni jobban beosztani az időmet, mint korábban.
2020. márc. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!