Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon el vagyok, leszek...

Nagyon el vagyok, leszek maradva, ha közel a 30-hoz, nőként jól érzem magam egyedül, gyereket meg egyelőre, ha lenne kitől se akarnék?

Figyelt kérdés

Fentiek nem jelentik azt, hogy örökre egyedül szeretnék maradni, család nélkül, macskás egyedülálló öreg nővé válni. Bár macskássá esetleg, de családdal. ;)


3 éve vagyok egyedül, jelenleg nem ismerkedek és egyelőre így érzem jól magam.

Gyereket pedig még évekig nem szeretnék.


2019. máj. 26. 18:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
9%
Ha jól nézel ki, akkor igen. De mondjuk szerintem banya lehetsz.
2019. máj. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
50%

Elmaradva, mihez képest lol?

Más mondja meg neked, hogy hogyan legyél boldog?

2019. máj. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem nem okoz semmilyen hátrányt, maximum annyi lehet, hogy - sajnos - ketyeg a biológiai óra. Férfiként szerintem több hátrány vanbelőle, ha valakinek nem volt párkapcsolata, nem tud tapasztalatot szerezni és harmincasként-negyvenesként kezdene el ismerkedni. Tapsztalom magamon. :-( :-(
2019. máj. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
33%

Most mondjam azt hogy igen?

Na jó, igen, el leszel maradva, viszont lehet neked szükséged van kis szusszanásra, lehet így kiegyensúlyozottabb lesz a személyiséged. Akármeddig nem várhatsz, ha akarsz majd valamikor gyereket, jó lenne pár éven belül párt találnod.

Kíváncsiságból: most milyen állataid vannak otthon?

2019. máj. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Semmilyen állataim nincsenek. :)

Viszont pótlékként (IS!!) kialakulhat, hogy az ember, ha egyedül van idősebb korban, állatokat tart.

2019. máj. 26. 19:02
 6/19 anonim ***** válasza:
27%

Nézd... Egyáltalán nem vagy még öreg, de nem is vagy fiatal. Jó eséllyel már befejezted a tanulmányaidat, van munkád, saját lábadon állsz.

Na most találni egy olyan férfit, aki jó férj / apuka lehet... annyira "összeszokni", hogy összeházasodjatok... próbálkozni egy gyerekkel... (ne adj Isten nem akar összejönni, amire 40 éves kor körül / után sajnos bőven van esély), aztán próbálkozni netán még egy gyerekkel, vagy még eggyel... Ezek egyike se megy egyik napról a másikra!


Nem azt mondom hogy ha még egy-két-három évet "elvagy" akkor feltétlenül macskás öregasszony leszel, de ha szeretnél családot, akkor lassanként azért barátkozni kell a gondolattal.

2019. máj. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
62%
Aki ilyen kérdést feltesz, az valójában csak ámítja magát, hogy jó neki egyedül.
2019. máj. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem nincs gond, később is lehet párt találni, bár akkor is már nem biztos, hogy olyat, amilyet szeretne magának az ember, hanem "akad, ami" alapon. 37 vagyok férfiban, de nem görcsölök én sem ezen.
2019. máj. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
71%

#8


De te férfiként akár életed végéig is nemzőképes lehetsz... Nőknél pont emiatt jóval nagyobb stressz, hogy mondjuk úgy 35 éves korukig családügyileg meg karrier szempontjából is sínen akarnának már lenni.

2019. máj. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

#9



Elég jól megfogalmaztad a kérdés feltevésének okát. ;)

2019. máj. 26. 21:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!